אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הדירה היקרה ביותר בארץ: 34.3 מיליון דולר צילום: בלומברג

הדירה היקרה ביותר בארץ: 34.3 מיליון דולר

גינדי החזקות מציעה למכירה דירת טריפלקס במגדל G בת"א בשטח של כ־1,550 מ"ר. מכירת הטריפלקס תשאיר מאחור את מה שנחשבה הדירה היקרה בארץ, שנמכרה במגדל רוטשילד 1 של חברת חבס בכ־17 מיליון דולר

07.04.2008, 16:53 | אורי חודי

המשבר בשוק ההון וקשיי הנזילות של המשקיעים אינם באים לביטויי בהיצע דירות היוקרה בתל אביב. חברת גינדי החזקות מציעה למכירה את הדירה היקרה בישראל, המשתרעת על שלוש הקומות העליונות במגדל G בתל אביב ועולה 34.3 מיליון דולר.

הדירה המוצעת היא חיבור של דירת דופלקס בשטח של כאלף מ"ר עם פנטהאוז בשטח של 550 מ"ר בקומות 24–26 של המגדל.

אבי גינדי, מבעלי החברה, אמר כי 31 יחידות מתוך 34 היחידות בפרויקט נמכרו, ומכירת הטריפלקס תסיים את הפרויקט כולו, קצת יותר משנה לאחר תחילת השיווק. הסכום המדובר משקף מחיר של כ־22 אלף דולר למ"ר. "בדופלקס, שתכננו פרי ודוידוביץ', יש תקרה גבוהה של כשמונה מטרים, ספרייה מרהיבה, חלל אירוח, חדר יין, חדר כושר פרטי ועוד. כל פרט בדירה מתוכנן להיות ברמה הגבוהה ביותר שנראתה בישראל", אמרה אתי לנגי, מנהלת הפרויקט.

מכירת הטריפלקס תשאיר מאחור את מה שנחשבה הדירה היקרה בארץ, שנמכרה בתחילת השנה לתושב חוץ במגדל רוטשילד 1 של חברת חבס בתל אביב בכ־17 מיליון דולר. הדירה היקרה בעולם - דירת 6 חדרים שעתידה להיבנות בבניין בן שבע קומות ליד כיכר סנט ג'יימס בלונדון - נמכרה לפני פחות מחודש לאיש עסקים אלמוני ב־232 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות