אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רדקום קיבלה הלוואה של 2.5 מיליון דולר מפלנוס

רדקום קיבלה הלוואה של 2.5 מיליון דולר מפלנוס

ההלוואה היא לתקופה של שלוש שנים, בריבית שנתית של 10%. לפני כמה חודשים גייסה רדקום, המתמחה בפיתוח פתרונות לבדיקת רשתות תקשורת, 2.5 מיליון דולר

15.04.2008, 14:43 | תומר קורנפלד

חברת רדקום של משפחת זיסאפל דיווחה אתמול כי קיבלה הלוואה של 2.5 מיליון דולר מקרן פלנוס - קרן הלוואות לחברות טכנולוגיה. ההלוואה היא לתקופה של שלוש שנים, בריבית שנתית של 10%.

לפני כמה חודשים גייסה רדקום 2.5 מיליון דולר. את הגיוס הוביל זוהר זיסאפל, שהשקיע 1.65 מיליון דולר. נכון לסוף 2007 היו בקופתה של רדקום 3.8 מיליון דולר. לפיכך, לאחר שני הגיוסים גדל הסכום לכ-8.8 מיליון דולר.

דוד ריפשטיין, הנשיא והמנכ"ל של רדקום, אמר: "קו אשראי שהעמידה פלנוס הוא בעל חשיבות אסטרטגית, ומהווה את השלב האחרון בתוכנית מפנה שיישמנו בשני הרבעונים האחרונים - תוכנית שהשיבה את החברה לצמיחה".

לי-בת נלסון, שותפה כללית בפלנוס, הסבירה מדוע העמידה הקרן את ההלוואה: "התרשמנו מאוד מההנהלה של רדקום, שהובילה את החברה ויישמה אסטרטגיה שהחזירה אותה למסלול של צמיחה. התרשמנו מאוד גם מהתמיכה האיתנה בחברה מצד המשקיעים בה, ובראשם זוהר זיסאפל".

רדקום מתמחה בפיתוח פתרונות לבדיקת רשתות תקשורת. בשנה האחרונה איבדה מניית החברה בנאסד"ק 64%, ומעל ראשה ריחפה סכנה של מחיקה מרשימה הראשית, מאחר שמחירה היה נמוך מדולר אחד.

כדי למנוע הידרדרות,  הכריזה החברה על ביצוע ספליט הפוך (מיזוג מניות) ביחס של 4:1. צעד זה טעון אישור של אסיפת בעלי המניות של החברה שתתקיים בתחילת מאי. החברה נסחרת בשווי של 12 מיליון דולר. המניה נסחרת גם בתל אביב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות