אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דינמיקה סלולר תשווק את אייפון בישראל צילום: גלעד קוולרציק

דינמיקה סלולר תשווק את אייפון בישראל

היבואנית הרשמית של אפל בישראל, איי דיגיטל, לא יכולה לשווק את המכשיר בשל מדיניות החברה. המכשיר ישווק עם ממשק באנגלית, במחיר של 2,844 שקל

13.05.2008, 09:18 | עירית יוסילביץ'
רשת דינמיקה סלולר, מקבוצת סאני תקשורת, עוקפת את איי דיגיטל, יבואנית אפל בישראל, ותתחיל לשווק את מכשיר האייפון בחנויות הרשת.

אפל נוקטת במדיניות של חשיפה מדורגת בכל הקשור לשיווק האייפון בעולם. זו הסיבה שחברת איי דיגיטל, יבואנית אפל בישראל, עדיין לא מייבאת את המכשירים לארץ.

בשלב הראשון יימכר הדגם הכולל שמונה ג'יגה זיכרון רק בשבעה סניפים מרכזיים של דינמיקה, תמורת 2,844 שקל. המכשיר מותאם לרשתות ה-GSM, מה שיאפשר למנויי סלקום ואורנג' להשתמש בו. עם זאת, ממשק המכשיר באנגלית, כך שהמנויים לא יוכלו לשלוח הודעות טקסט בעברית. יבוא המכשירים מתבצע באמצעות חברת רמפל, שקיבלה אישור ממשרד התקשורת ליבוא 600 מכשירים.

בארץ אפשר להשיג כיום מכשירי אייפון דרך משווקים פרטיים ואתרי מכירות באינטרנט, וההערכה בשוק היא כי בכל מקרה הביקוש למכשירים ברשת דינימיקה לא יעלה על ההיצע.

לא בטוח עד כמה רכישת המכשיר דרך רשת דינימיקה תשתלם לצרכן. לפני כחודשיים אישר משרד התקשורת יבוא מכשיר אייפון בודד, ללא צורך בקבלת אישור. משמעות ההחלטה היא כי אזרחים יכולים לרכוש מכשירים זהים בחו"ל. בארה"ב, למשל, נמכרים מכשירים זהים בסכומים הנעים בין 200 ל-500 דולר בלבד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות