אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורי בחרי מנסה להציל את הווילה בסביון ולהעבירה על שם אשתו צילום: תומריקו

אורי בחרי מנסה להציל את הווילה בסביון ולהעבירה על שם אשתו

בעל השליטה ברב-בריח מנסה להעביר את הנכס המוערך במיליוני דולרים על שם אשתו, באמצעות הערת אזהרה ברשם המקרקעין במטרה להימנע מעיקול

04.06.2008, 07:12 | אביעד גליקמן והדר קנה

אורי בחרי, בעל השליטה ברב-בריח, מנסה להציל את הווילה שלו בסביון, ששוויה מוערך במיליוני דולרים. קצת לפני החלטת בית המשפט על הקפאת ההליכים לחברה החליט לרשום ברשם המקרקעין הערת אזהרה על שם אשתו. ההערה היא החלק הראשון בתהליך של מכירת נכס. מבחינה משפטית, בחרי העביר את הנכס לאשתו כדי שיוכל לטעון אחר כך שהנכס לא שלו וכך בית המשפט לא יוכל לקחת אותו.

בתוך כך, רב-בריח הגישה ביום שני בקשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב להורות לבנקים לחדול מיידית מפירעון הצ'קים הדחויים שהופקדו בידיהם כבטוחה לפני הקפאת ההליכים, פירעון שלטענת הקבוצה מהווה העדפת נושים אסורה. הבקשה הוגשה באמצעות עו"ד מישל אוחיון. רב-בריח מבקשת עוד להורות לבנקים להפקיד בחשבון הנאמנים סכום שווה ערך לצ'קים הדחויים שנפרעו, וכן להורות לנאמנים להעביר לכל אחד מהבנקים צ'קים דחויים אחרים בסכום זהה.

בדרך זו, טוענת הקבוצה, ניתן יהיה להשיג מימון מיידי להמשך פעילות בסכום הגבוה משמעותית מהמימון המוצע על ידי הבנקים, ואף לא יהיה צורך לקיים את תנאי הבנקים לפרסם הודעה על מכירת נכסי הקבוצה עד יום חמישי, שיכולות להיות לה השלכות הרסניות על מציאת משקיע.

סכום הצ'קים שהיו אצל הבנקים נכון ל-26 במאי הוא 21 מיליון שקל, שמהם 5.5 מיליון שקל שאמורים להיפרע ביוני. לדברי רב-בריח, ממועד מינוי הנאמנים ב-13 במאי ועד 31 במאי נפרעו על ידי הבנקים כ-2.6 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות