אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שליש מעובדי רב-בריח שובתים במחאה על אי-קבלת משכורת אפריל צילום: תומריקו

שליש מעובדי רב-בריח שובתים במחאה על אי-קבלת משכורת אפריל

100 מעובדי החברה, שלא קיבלו תשובות ברורות מנאמני החברה לגבי מועד קבלת המשכורות המעוכבות, טוענים ל"חוסר וודאות". עובדי מפעל הייצור באשקלון ימתינו עד ה-10 בחודש כדי להחליט אם להצטרף גם הם להשבתה

05.06.2008, 10:52 | מיקי פלד

100 מעובדי החברה באתרי החברה ביבנה ובחיפה פתחו היום בשביתה במחאה על אי-קבלת משכורת אפריל. באתר המרכזי של החברה באשקלון, שם בעיקר מיוצרות דלתות המפעל, העבודה דווקא נמשכת.

האתרים בהם נפתחה השביתה משמשים בעיקר לשיווק והפצת הדלתות. רק לאחרונה אישרו נאמני החברה הוצאת דלתות של לקוחות שכבר שילמו מחוץ לתחומי המפעל. לכן, לא צפויים שיבושים משמעותיים בעקבות ההשבתה היום.

העובדים השובתים מיוצגים על ידי עו"ד גלילה הורנשטיין, שאמרה ל"כלכליסט" כי "העובדים הגיעו למסקנה שהם כלי משחק. לא משתפים אותם בכלום והם חשים בחוסר וודאות קיצוני". עוד נודע, כי ההחלטה על ההשבתה התקבלה על-ידי העובדים לאחר שהתקבל מכתב מנאמני החברה, עו"ד דן פרידמן ועו"ד רונן מטרי, לפיו הם פועלים למצוא פיתרון לנושא תשלום המשכורות העתידיות, אך לא ניתנה התחייבות מצידם לגבי משכורת אפריל.

אתמול (ד') הודיעו 182 העובדים במפעל באשקלון, כי הם מתכוונים לפתוח בשביתה גם הם, אם לא יקבלו את המשכורות עד ה-10 לחודש. עו"ד אופיר רונן, המייצג את עובדי המפעל באשקלון, אמר היום ל"כלכליסט" כי העובדים ממשיכים כרגע בעבודה סדירה, מתוך רצון לשמור על המפעל כעסק חי ובשבוע הבא, אך לא יהיו התפתחויות חדשות מצד הנאמנים, יתקבלו החלטות בהתאם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות