אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סרטי דיסני יהיו זמינים באתר האינטרנט של החברה צילום מסך: www. disney.com

סרטי דיסני יהיו זמינים באתר האינטרנט של החברה

הסרטים יהיו זמינים למשך כשבוע, לאחר שידורם בטלוויזיה. הגישה תתאפשר רק לגולשים מארה"ב. בי.בי.סי הודיעה כי בכוונתה לבנות מאגר מידע מקוון לכל תוכניות הטלוויזיה והרדיו שהפיקה

11.06.2008, 15:49 | סוכנויות הידיעות

חברת דיסני הודיעה אתמול (ג') כי תתחיל להעלות לאתר האינטרנט שלה סרטים שלמים לצפייה באמצעות האינטרנט. בחודשים הקרובים יעלו הסרטים "למצוא את נמו", "מפלצות בע"מ", "הבית הנטוש" ומספר סרטים נוספים, ביניהם הסרט החדש, שטרם יצא לאקרנים, "Camp Rock". הסרטים יהיו זמינים באתר למשך כשבוע, לאחר שידורם בתוכנית הטלוויזיה של דיסני בערוץ ABC.

הצופים לא יידרשו לשלם עבור הצפיה בסרטים, והמימון יגיע מפרסומות. עם זאת, גולשי האינטרנט מחוץ לארצות הברית לא יוכלו ליהנות מהשירות החדש - הצפייה בסרטים תתאפשר רק לגולשים מארצות הברית.

במקביל, הודיעה רשת בי.בי.סי. הבריטית כי היא מתחילה בפרויקט שאפתני של בניית מאגר מידע מקוון לכל התכניות שהפיקה ב-81 שנות קיומה, בכלל זה תכניות רדיו. לכל פרק של כל סדרה יוקדש עמוד רשת משלו שאמור לכלול, בשלב מתקדם יותר של הפרויקט, גם אפשרות לצפות בפרק. כמו כן מתכננים בבי.בי.סי. ליצור בסיס נתונים שיאפשר חיפוש פרטים על כל פרק ופרק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות