אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"אנשי המערכה למען השבת": רוכש שפע שוק שם כספו על קרן הצבי צילום: אוראל כהן

"אנשי המערכה למען השבת": רוכש שפע שוק שם כספו על קרן הצבי

העיתון החרדי "המודיע" המקורב לחסידי גור מצטט אזהרה של "אנשי המערכה למען השבת" מפני רכישת הרשת מידי ויסמן. עוד נכתב כי לא היה ממש בכל הפרסומים לפיהם ויסמן סוגר סניפי AM:PM.

14.06.2008, 18:21 | גלי ברגר

העיתון החרדי "המודיע" פרסם אתמול (ו') ידיעה ובה נכתב כי, "אנשי המערכה למען השבת" מזהירים כי מי שירכוש את רשת שפע שוק של דודי ויסמן, "שם כספו על קרן הצבי". עוד נאמר כי מי שיקנה את הרשת יהיה למעשה שותף להמשך חילול השבת, שכן כך יאפשר לוויסמן להמשיך ולהפעיל את סניפי AM:PM בשבת.

שלשום פורסם לראשונה ב"כלכליסט" כי העדה החרדית מחדשת את הקריאות לחרם על ויסמן ושפע שוק.

"המודיע" ציין, כי בעיתונות הכלכלית פורסם בשבועות האחרונים שוויסמן מנסה להיפטר מהסניפים החרדיים של שפע שוק וכי הוא נמצא במגעים עם רמי לוי, מבעלי שיווק השקמה ועם זאכי שלום, הבעלים של חצי חינם. לוי הכחיש ידיעות אלה. "יצא המרצע מן השק, בדור אלון רוצים להיפטר משפע שוק", נכתב. עוד נכתב כי לא היה ממש בכל הפרסומים לפיהם ויסמן סוגר סניפי AM:PM.

בידיעה נכתב עוד כי אסור לקיים מסחר עם שפע שוק. בנוסף מאשים הכותב את ויסמן בהולכת שולל: "ייתכן ואקט המכירה אינו אלא תעתוע בלבד והכוונה היא להעביר את הסניפים לאיש קש".

על הידיעה חתום "סופר המודיע", ובניגוד לידיעות קודמות שעסקו באיום בחרם החרדי על שפע שוק, כאן לא מצוטטת ועדת הרבנים לקדושת השבת, שהיא הגוף הרשמי של העדה החרדית המאחד את כל הזרמים, אלא "אנשי המערכה למען השבת".

גורמים בעדה החרדית הסבירו כי ככל הנראה מאחורי הקריאה האחרונה עומדים רק חסידי גור. חיזוק לכך יש בעובדה שהקריאה לא פורסמה בעיתון החרדי "יתד נאמן", השייך לזרם הליטאי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות