אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כלל פיננסים תפטר 20 עובדים צילום: אביגיל עוזי

כלל פיננסים תפטר 20 עובדים

המשבר בשווקים והדו"חות הגרועים של הרבעון הראשון מביאים לקיצוצים בבית ההשקעות. כלל פיננסים בתגובה: "לאור ההתפתחות בשווקים בארץ ובעולם בוחנת כלל פיננסים את פעילותה העסקית כל הזמן"

16.06.2008, 16:47 | הדר רז

בית ההשקעות כלל פיננסים הודיע כי יפטר בתקופה הקרובה כ-20 עובדים. ההודעה מגיעה לאחר פרסום דו"חות מאכזבים ברבעון הראשון של 2008 ולאחר שמנכ"ל כלל פיננסים בטוחה, קובי נבון, עזב את תפקידו.

הרבעון הראשון של 2008 היה הקשה ביותר שהציגה כלל פיננסים, עם הפסד של 13.6 מיליון שקל. לאחר פרסום הדו"חות אמר שוקי אברמוביץ', מנכ"ל כלל פיננסים ל"כלכליסט" ש"אם המשבר יימשך לאורך זמן לא יהיה מנוס מפיטורים".

מכלל פיננסים נמסר בתגובה כי לאור ההתפתחות בשווקים בארץ ובעולם בוחנת כלל פיננסים את פעילותה העסקית כל הזמן ובין היתר, ביצעה במהלך התקופה האחרונה כבר מספר שינויים בהם מיזוג חברת קרנות הנאמנות, הקמת חברת נאמנות והשקעה בחברת NIS המהווה את התשתית השיווקית בחו"ל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

תגובה אחת לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

1.
כלל ביטוח תפרסם דוחות שחורים בכל ריבעוני 2008
מדדי המחירים לצרכן ירקיעו שחקים בשנת 2008 ויגרמו להוצאות מימון מטורפות לקבוצת כלל ביטוח פנסיה ופיננסים. כלל ביטוח יאלצו בקרוב להעתיק את מקום מושבם מתל אביב היוקרתית לעפולה בצפון או לקריית גת בדרום. הוצאות הנדל"ן בתל אביב אינם תואמים עוד לקבוצה הכושלת הזו שפירסמה דוחות הפסד איומים לרבעון הראשון. הפיטורין יהיו לכל רוחב הקבוצה בכלל ביטוח, כלל ביט, כלל בריאות ושאר זרועות הקבוצה. על ההנהלה לאחד אגפים ולפטר בעיקר ראשי יחידות תוך מיזוג תחומים וביטול כפל תפקידים. יש לפטר 10% מכלל עובדי הקבוצה בכלל בריאות , כלל ביט וכלל ביטוח ולבצע קיצוץ רוחבי של 15% בשכר העובדים שישארו. כלל צריכה לדאוג להעסיק פחות ופחות עובדי קבלן יקרים שתעריפם הממוצע הוא כ - 200 ש"ח לשעה !!! כלל ביטוח חיבת לבטל לכל העובדים את המנוי בסך 600 ש"ח לחניונים במגדלים בתל אביב. קבוצת כלל צריכה לעבור דיאטה חריפה אם רצונה להמשיך להתקיים כעסק חי. התחרות החריפה בענף הביטוח האלמנטרי וביטוחי החיים והבריאות מציבים את כלל במקום לא נוח ולא בריא. הלקוחות יודעים לעשות שופינג בין חברות הביטוח הישירות ולקבל את ההצעה המתאימה ביותר. עמיתי קופות הגמל ממשיכים לפדות כספים מן המוצר שהוגדר מוצר מת וכלל פיננסים סובלת מכל יותר מחברות ביטוח אחרות. כלל ביטוח חייבת לשדרג את המערכות התפעוליות שלה ולהתאימן למתחרים המוכנים כבר שנים רבות עם מערכות דומו וטאובות יותר. כלל ביטוח... אתם בידיים "טובות"...
בורסאי  |  16.06.08