אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התפטר היועץ של שופרסל להקמת הרשת החרדית החדשה צילום: אלעד גרשגורן

התפטר היועץ של שופרסל להקמת הרשת החרדית החדשה

יהודה פורת הגיע לשופרסל לפני כשנה מקבוצת רבוע כחול, לאחר שהתפטר מתפקיד מנכ"ל הרשת החרדית שפע שוק. בשופרסל הוא מונה לאחראי על הקונספט והקמת הרשת החרדית החדשה "יש"

16.06.2008, 19:04 | אורנה יפת

יהודה פורת, מי ששימש כיועץ לרשת שופרסל בהקמת הרשת החרדית החדשה יש, ואמור היה להתמנות גם לתפקיד מנכ"ל הרשת, התפטר מתפקידו.

מקורבים לרשת אמרו כי פורת שימש כיועץ חיצוני ולא היה עובד שכיר ברשת. בסביבתו של פורת אומרים כי הוא ביקש לעזוב לטובת עסקים פרטיים.

פורת הגיע לשופרסל לפני כשנה מקבוצת רבוע כחול, לאחר שהתפטר מתפקידו כמנכ"ל הרשת החרדית שפע שוק, שנמצאת בבעלות רבוע כחול. פורת שימש שם גם כחבר דירקטוריון.

ההתפטרות של פורת מרבוע כחול, באפריל 2007, הגיעה לאחר שקבוצת דור-אלון שבשליטת ויסמן, המחזיקה בשליטה בקבוצה, רכשה את רשת המרכולים החילונית AM:PM, שפועלת גם בשבתות. דודי ויסמן הגיש נגד פורת תביעה בהיקף 27 מיליון שקל על הפרת סודיות.

 

בשופרסל הוא מונה לאחראי על הקונספט והקמת הרשת החרדית החדשה, שכפי שנחשף ב"כלכליסט" צפויה להיפתח בעוד כשלושה חודשים תחת שם המותג "יש". הרשת החדשה תהיה מיזוג של רשת זול פה ושל הרשת החרדית אלף, אשר בחודש יולי תעבור להיות בבעלות מלאה של שופרסל.

בשופרסל סירבו להגיב לידיעה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות