אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות ני"ע אילצה את רמי לוי לדווח: אני בודק רכישת מספר סניפי "שפע שוק" צילום: אלכס קולומיוסקי

רשות ני"ע אילצה את רמי לוי לדווח: אני בודק רכישת מספר סניפי "שפע שוק"

ל"כלכליסט" נודע, כי הרשות חייבה את חברת רמי לוי שיווק השקמה להוציא את ההודעה לבורסה בשל פעילות ערה שהייתה אמש במניית החברה, ככל הנראה בעקבות הפרסומים בתקשורת על כך שלוי מעוניין לרכוש את הסניפים

19.06.2008, 17:43 | אורנה יפת

חברת רמי לוי שיווק השקמה הודיעה לבורסה, כי היא בודקת אפשרות לרכישת מספר סניפי "שפע שוק" במגזר החרדי, המצויים בבעלות חברת רבוע כחול של דודי ויסמן. עוד נמסר, כי החברה פנתה לבעלי רבוע כחול והיא מנהלת עימם מגעים ראשוניים.

ל"כלכליסט" נודע, כי הרשות לניירות ערך חייבה את החברה להוציא את ההודעה לבורסה בשל פעילות ערה שהייתה אמש במניית החברה, ככל הנראה בעקבות הפרסומים בתקשורת על כך שלוי מעוניין לרכוש את הסניפים.

אם תצא העסקה לפועל, היא תתקיים בחלקה באמצעות החלפת מניות. לוי הציע לרבוע כחול לרכוש 9 סניפים של שפע שוק במגזר החרדי. הסניפים ממוקמים בבית"ר עילית (2 סניפים), ירושלים, קרית ספר, אריאל, אשדוד, בני ברק, בית שמש ופתח תקוה.

שוויים של הסניפים מעל 100 מיליון שקל ועל פי ההערכות, הם מגלגלים מחזור מכירות של כ-480 מיליון שקל. הסניפים סובלים בחודשים האחרונים מירידה במכירות בשל החרם החרדי שהטיל עליהם הוועד למען שמירת השבת, בשל העובדה שרשת המרכולים השכונתיים AM:PM, שאף היא בבעלות דודי ויסמן, פועלת בשבת.

העסקה בין ויסמן ללוי מוטלת בספק, לאחר שהחרדים איימו בימים האחרונים להחרים גם את מי שירכוש את הסניפים מויסמן. לאחר הפרסומים אמר לוי, כי אם לא יקבל את ההכשר מהרבנים, הוא לא יחתום על עסקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות