אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תע"א וסינרג'י יקימו חברה משותפת לביטחון ותעופה שתפעל בברזיל צילום: גלעד קוולרצ'יק

תע"א וסינרג'י יקימו חברה משותפת לביטחון ותעופה שתפעל בברזיל

התעשייה האווירית והחברה הדרום-אמריקאית סינרג'י יקימו חברה משותפת שתפעל בשווקים הביטחוניים והאזרחיים של ברזיל ובשווקים פוטנציאלים נוספים בדרום אמריקה. החברה צפויה לשתף פעולה עם חברות מקומיות והיא תציע מערכות מל"טים, טילים, לוחמה אלקטרונית ומודיעין

23.06.2008, 18:21 | כתב "כלכליסט"

מנכ"ל התעשייה האווירית, יצחק ניסן, ומנכ"ל קבוצת סינרג'י (Synergy Group), ג'רמן אפרומוביץ', סיכמו על שיתוף פעולה להקמת חברה משותפת, שתפעל בברזיל ובשווקים פוטנציאלים נוספים בדרום אמריקה. קבוצת סינרג'י היא תאגיד דרום אמריקאי מוביל בתחום התעופה, הדלק, הגז והבנייה.

החברה המשותפת תעסוק בפיתוח, אינטגרציה ותמיכה במגוון רחב של מוצרי ביטחון ותעופה, וכן במתן שירותים לתעופה האזרחית המקומית, כמו גם בתאום עבודות מקומיות בין התע"א לתעשיות בתחום הביטחון והתעופה בדרום אמריקה. החברה אף תפעל לייצור יכולות מקומיות, שיתמכו בלקוחות סינרג'י והתע"א והיא צפויה להרחיב את תחומי פעילותה דרך רכישות של חברות מקומיות.

בתחום הביטחוני תציע החברה המשותפת מערכות מתקדמות כגון מל"טים, טילים, מכ"מים, מערכות לוחמה אלקטרונית ומערכות מודיעין.

מל"ט מסוג הרון TP של התעשייה האווירית, צילום: תעשייה האווירית מל"ט מסוג הרון TP של התעשייה האווירית | צילום: תעשייה האווירית מל"ט מסוג הרון TP של התעשייה האווירית, צילום: תעשייה האווירית

ההחלטה על הקמת החברה המשותפת הינה תוצאה של מערכת יחסי עבודה ארוכה וטובה בין שתי החברות. מנכ"ל התעשייה האווירית יצחק ניסן, בירך על שיתוף הפעולה החדש ואמר: "שיתוף הפעולה שלנו עם קבוצת סינרג'י משקף את מחויבותה של התע'א לשוק הדרום אמריקאי, ובעיקר הברזילאי. הקמת החברה המשותפת היא צעד נוסף בתהליך הגלובליזציה של התע'א. קבוצת סינרג'י היא שותף אידיאלי לתע'א, המשלים את היכולות הייחודיות שלנו עם בסיס תעשייתי מקומי חזק".

מנכ"ל סינרג'י, ג'רמן אפרומוביץ' הוסיף: "זוהי יוזמה חדשה ומלהיבה עבור סינרג'י. היא תאפשר לנו לעשות שימוש בבסיס הידע המקומי הרחב שלנו ובתשתיות השיווקיות בכדי להיכנס לשוק דינאמי חדש. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם התע'א, אותה אנו מעריכים כחברה ברמה בינלאומית, המובילה בתחומי הביטחון והתעופה האזרחית."
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות