אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תביעה של 2.5 מיליון שקל נגד הרשות לני"ע והיו"ר לשעבר - משה טרי צילום: עטא עוויסאת

תביעה של 2.5 מיליון שקל נגד הרשות לני"ע והיו"ר לשעבר - משה טרי

התובע, דניאל מולקנדוב, שניהל בעבר את קרן הנאמנות 'רעם 90' טוען כי השניים גרמו להפסקת ההתקשרות שלו עם בית ההשקעות סולומון שוקי הון

25.06.2008, 13:41 | מארק שון

דניאל מולקנדוב, לשעבר פעיל בשוק ההון, הגיש לבית המשפט המחוזי בתל אביב תביעה בסך 2.5 מיליון שקל נגד הרשות לני"ע, היו"ר הקודם שלה משה טרי והממונה לשעבר על מחלקת קרנות הנאמנות ברשות, שרה פרוש.

במהלך 2003 ו-2004 ניהל מולקנדוב את קרן הנאמנות "רעם 90", שנוהלה במסגרת חוזה "אירוח" אצל בית ההשקעות סולומון שוקי הון. במהלך 2004, כך על פי כתב התביעה, הודיעה לו חברת סולומון על הפסקת ההתקשרות עם מולקנדוב.

לטענת מולקנדוב, נודע לו בדיעבד כי הרקע לביטול התברר מתוך עדות שנמסרה בבית המשפט מאת מנכ"ל סולומון, עזרא עטר. על פי העדות, טרי ופורוש פנו לעטר והודיעו לו כי נגד מולקנדוב מתנהלות חקירות על פעילות שנעשתה בעבר, וכי רצוי כי עטר והחברה ינתקו את הקשרים העסקיים עימו.

מולקנדוב טוען כי דברים אלה נאמרו ללא כל ביסוס עובדתי, שכן באותה עת לא נוהלה נגדו כל חקירה פלילית. בכתב התביעה נטען עוד כי דבריהם של טרי ופורוש היו ניצול לרעה בסמכות של איש ציבור ובגדר הוצאת לשון הרע, והם אלה שגרמו לניתוק ההתקשרות בינו לבין בית ההשקעות סולומון. לדבריו, כתוצאה מכך נגרמו לו נזקים אדירים, בין היתר פגיעה בשמו הטוב, וכן הפסד כלכלי בסך 45 מיליון שקל, בגינו הוא דורש פיצוי של 2.5 מיליון שקל סך הכל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות