אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הזוכה ברב-בריח: "נפתח את החברה לחו"ל - ובגדול" צילום: מיכאל קרמר

הזוכה ברב-בריח: "נפתח את החברה לחו"ל - ובגדול"

שמואל דורנשטיין, הזוכה בהצעת הרכש של חברת רב-בריח, ישקיע 10 מיליון שקל בהשגת הסדרים עם עובדי חטיבת הדלתות, המפיצים והספקים, ו־3 מיליון יורו לפיתוח כושר הייצור של החברה

26.06.2008, 07:38 | מארק שון

"רב-בריח היא חברה בהישרדות, ובאופן טבעי לא השביחה את כוח האדם. אנחנו נוסיף כוח אדם חדש ונחליף את מי שצריך", כך אומר הזוכה בהצעת הרכש של רב-בריח שמואל דורנשטיין ל"כלכליסט", לאחר שהבקשה לאישור המכר הוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב.

מההצעה, שהוגשה באמצעות הנאמנים, עורכי הדין רונן מטרי ודן פרידמן, עולה כי חברת עמלי דורנשטיין מתחייבת להעסיק את מרבית עובדי חטיבת הדלתות לפחות שנתיים מיום הרכישה, ותקצה 2 מיליון שקל לפתרון הבעיות שינבעו מפיטורים עתידיים.

בשיחה עם "כלכליסט" הוסיף דורנשטיין כי חברתו מתכוונת להשקיע 3 מיליון יורו בשלוש השנים הקרובות, בעיקר ברכישת ציוד חדש שנועד להכפיל את כושר הייצור ולשפר את הטכנולוגיה בחברה. "עיקר הדגש בהשקעה יהיה ביצוא", אמר דורנשטיין, והוסיף כי ישתמש בקשרים ב־16 מדינות שבהן פתח עסקים: "אנחנו הולכים לפתוח את רב-בריח לשווקים בחו"ל - בגדול".

הצעתו של דורנשטיין כוללת תשלום של 78.5 מיליון שקל תמורת כל פעילות החברה. 43 מיליון שקל מתוכם ישולמו בגין רכוש קבוע ומוניטין. החברה תשלם 10% מהסכום בתוך 48 שעות, ואת השארית תעביר עד שבועיים מרגע האישור.נוסף על כך, תשלם החברה 10 מיליון שקל להשגת הסדרים עם עובדי חטיבת הדלתות, המפיצים והספקים.

מהבקשה שהוגשה לבית המשפט עולה כי עוד שתי חברות התבקשו להציע הצעת רכש - חברת רב-מגן וחברת Israel Equity. עם זאת, המגעים לא הניבו הצעה חתומה כלשהי מטעמן.

בית המשפט המחוזי האריך את תוקפו של צו הקפאת ההליכים עד 14 ביולי.

דורנשטיין יוצגה בתהליך על ידי עו"ד ניצה פאוזנר, ופנדור שהתחרתה בה יוצגה על ידי עו"ד רון שפירא. עו"ד אופיר רונן מסר ל"כלכליסט" כי עובדי החברה תומכים בהצעת הרכש של דורנשטיין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות