אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בגולדמן זאקס מעריכים: סיטיגרופ בדרך למחיקות נוספות צילום: בלומברג

בגולדמן זאקס מעריכים: סיטיגרופ בדרך למחיקות נוספות

בבית ההשקעות מעריכים כי סיטיגרופ תכריז על מחיקה של 9 מיליארד דולר עם פרסום תוצאות הרבעון השני. לטענתם, גם מריל לינץ' ימחק 4.2 מיליארד דולר מעבר למחיקות שהיו עד כה

26.06.2008, 13:21 | ישראל הס

"סיטיגרופ עלולה למצוא את עצמה בפני מחיקות של 9 מיליארד דולר נוספים, עם פרסום תוצאותיה לרבעון השני של 2008", כך מוסר וויליאם טוננה, אנליסט בית ההשקעות גולדמן זאקס. בנוסף מעריך אנליסט גולדמן זאקס כי בנק ההשקעות מריל לינץ' יבצע מחיקה של 4.2 מיליארד דולר עם פרסום תוצאותיו לרבעון השני של 2008.

טוננה צופה הפסד של 2 דולר למניית מריל לינץ' עם פרסום תוצאות הרבעון, לעומת תחזיות מוקדמות שהעריכו רווח של 0.25 דולר למניה עם פרסום תוצאות אלו.

האנליסט, שהוסיף את מניית סיטי לרשימת הבלתי מומלצות שלו, צופה כי הבנק ידווח על הפסד של 0.75 דולר למניה ברבעון השני של 2008, בהשוואה לתחזיות מוקדמות שהצביעו על רווח של 0.25 דולר למניה. 

"אנחנו רואים פסימיות רבה המגיעה מכיוון סיטיגרופ הכוללות מחיקות נוספות, מכירת נכסים, חיתוך דיבידנד למשקיעים וגיוסי הון פוטנציאליים" מוסר טוננה.

על פי הצפי של אנליסט גולדמן זאקס, תמחק סיטיגרופ 7.1 מיליארד דולר מתוך כספים הקשורים לגידורים שונים כמו גם 1.2 מיליארד דולר בשל ירידת ערכם של נכסים.

גולדמן זאקס חתכה את מחיר היעד שלה למנית סיטיגרופ ל-16 דולר למניה, המצביע על מחיר הנמוך בכ-15% מערכה בסיום יום המסחר האחרון, שעמד על 18.85 דולר. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות