אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היועמ"ש יקבע עמדה עקרונית בעניין פתיחת רשתות מזון בת"א בשבת צילום: עומר הכהן

היועמ"ש יקבע עמדה עקרונית בעניין פתיחת רשתות מזון בת"א בשבת

יתבקש לתת דעתו בעתירה נגד AM&PM וטיב טעם. השופטת: "בעקבות הזכות הציבורית שעשויה להיות מושפעת מהפסיקה, יתבקש מזוז להשמיע את דברו בנושא"

03.07.2008, 15:00 | מארק שון

היועץ המשפטי לממשלה יתבקש לקבוע עמדה עקרונית בעניין פתיחת רשתות המזון הגדולות בתל אביב בשבת, כך החליטה הבוקר (ה') שופטת בית המשפט המחוזי בת"א, שרה ברוש.

ההחלטה ניתנה בדיון מקדמי בעתירה נגד רשתות המזון AM:PM וטיב טעם, עיריית תל אביב ומשרד התמ"ת, שהוגשה ע"י , התאחדות הסוחרים ובעלי המכולות בעיר ולה"ב- לשכת ארגוני העצמאים.

השופטת קבעה בהחלטתה, כי "זכות ציבורית או עניין ציבורי עלולים להיות מושפעים או כרוכים בעתירה. לכן נראה לי מן הראוי להעביר את העתירה, על תגובותיה, ליועץ המשפטי לממשלה, על-מנת שישקול אם בדעתו להתייצב בהליך זה ולהשמיע את דברו".

נשיא לה"ב, עו"ד יהודה טלמון, אמר כי אכן מדובר בסוגייה עקרונית ובעלת השלכות כלכליות וחברתיות על הציבור כולו.

במסגרת העתירה המנהלית, התבקש ביהמ"ש לאשר מתן צווים לעיריית תל-אביב ומשרד התמ"ת שיפעלו נגד פתיחת הסניפים בשבתות. בסוף חודש יוני דחה בימ"ש השלום בת"א בקשה לצו מניעה לסגירת סניף AM:PM ברחוב דיזנגוף בשבתות וחגים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

7.
אין על סופר סימה
הסופר הכככייי טוב !!!!!!!!!!!! והכי משתלם!!!!!!!!!!יש להם רשת של 6 סניפים וכל סניף פשוט מדהים יצא לי להיות בסניף שלהם בסביון או ברמת גגן וגם בתל אביב ובשאר לא הייתי ובכל אחד נהנתי מחדש כולם אומרים לי לקנות רק שם הסופר גדול והשירות מדהים עם מחירים זולים!!! זה לא שאני עושה פרסומת פשוט מגיע להם כל הכבוד הלוואי שיפתחו עוד 100 סניפים כל הכבוד להם והם גם לא פתוחים בשבת לא כמו אי אמ פי אמ המצחיקים האלה לא יודעים לעבוד בושה איכככסהה
אין על סופר סימה.!!! , במרכז  |  05.07.08
לכל התגובות