אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוצר ביטוחי חדש: ביטוח נגד קטסטרופות צילום: בלומברג

מוצר ביטוחי חדש: ביטוח נגד קטסטרופות

ביטוח ישיר מציעה ביטוח דירה, מבנה ותכולה, המכסה אירועים קיצוניים, כמו: רעידת אדמה, שריפה, הצפה, אסונות טבע, שיטפון ממקור מים חיצוני והתפוצצות צנרת. עם זאת, הביטוח אינו מכסה פריצה או גניבה

06.07.2008, 11:29 | איתן כהן

ביטוח ישיר השיקה מוצר ביטוחי חדש: ביטוח דירה כנגד קטסטרופות. ביטוח זה הוא ביטוח דירה, מבנה ותכולה, המכסה אירועים קיצוניים ובהם: רעידת אדמה, שריפה, הצפה, אסונות טבע (ברקים, רעמים, סערות), שיטפון ממקור מים חיצוני והתפוצצות צנרת.

הביטוח אינו כולל כיסוי מפני נזקים דוגמת פריצה או גניבה. ביטוח קטסטרופה זול בכ-30% ממחיר ביטוח מבנה ותכולה, וניתן להפעילו מיידית ללא צורך באמצעי מיגון והכנות מיוחדות. מחירו הנמוך מתאפשר הודות לכך שהוא אינו כולל מרכיב כנגד פריצה וגניבה, שאינם נחשבים לאסון.  

לדברי רענן סעד, סמנכ"ל השיווק בביטוח ישיר, אסונות טבע באזורנו אינם עוד תרחיש דמיוני. "האזור שלנו כבר ידע לא מעט רעידות אדמה, כמו גם שריפות, פגעי קרה ודומיהם. העובדה שישראל אינה ערוכה כראוי להתמודדות עם רעידות אדמה גדולה, או שאנו צפויים לאסונות טבע אחרים, כבר הושמעו אין סוף פעמים בכלי התקשורת השונים". לדבריו, תרבות המגורים והחיים בישראל הופכת את הביטוח נגד גניבות ופריצות למוצר מיותר עבור חלק מהצרכנים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות