אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למכירה באתר יד 2: מלון בוטיק בתאילנד ב-5.3 מיליון שקל

למכירה באתר יד 2: מלון בוטיק בתאילנד ב-5.3 מיליון שקל

איש העסקים הגרמני מיכאל המפשיר פירסם באתר את המלון בו הוא מחזיק מזה 8 שנים. לטענת עורך דינו, ישראלים רבים הביעו עניין במודעה שבאתר האינטרנט וקבוצת יזמים ישראלים נמצאת במו"מ לרכישתו

07.07.2008, 12:52 | דותן לוי

קבוצת יזמים ישראלים נמצאת בימים אלה במגעים לרכישת מלון בוטיק בצפון תאילנד בתמורה ל-5.3 מיליון שקל. את המודעה המציעה לרכוש את המלון הם מצאו לראשונה באתר האינטרנט "יד 2". מדובר במלון אשר ממוקם מצפון לעיר צ'אנג מאי ופעיל מזה 8 שנים, לטענת בעליו, בתפוסה מלאה.

המלון משתרע על שטח של כ-25 דונם וכולל כ-20 מבני בונגלוס, בריכת שחיה ומסעדה. למלון היתרי בנייה ואישורים להגדלת היקף הבונגלוסים בו עד לפי 4 מגודלו הנוכחי. הבעלים הנוכחי של המלון הוא מיכאל המפשיר, איש עסקים גרמני שמחזיק גם במספר עסקים בישראל. המפשיר החליט לאחר 10 שנים בהם הקים וניהל את המלון לחזור ולהתמקד בעסקיו בישראל.

עו"ד יהל סגל, המייצג את המפשיר בארץ, פרסם כאמור לראשונה את המלון באתר "יד 2", והוא מספר כי ההיענות של הישראלים להצעת הרכישה של המלון בתאילנד הייתה מדהימה. לדבריו, כבר בשבועות הקרובים צפויים היזמים עימם מתנהל מו"מ לטוס לתאילנד כדי לראות את הנכס.

אולם, קבוצת היזמים עשויה להיתקל בבעיה, שכן לישראלים אין אפשרות להירשם כבעלים של נכס בתאילנד. לדברי עו"ד סגל, יש לנושא פתרון בדמות שיטות טכניות אשר מאפשרות רישום חוקי של הנכס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות