אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: המסיבה של משה גאון צילום: אוראל כהן

דיבידנדים: המסיבה של משה גאון

וגם: איפה חגגו בכירי ענף היהלומים, ולהיכן טסו עפרה שטראוס ועדי קייזמן

13.07.2008, 08:44 | רון גרנות

משה גאון, צילום: אוראל כהן משה גאון | צילום: אוראל כהן משה גאון, צילום: אוראל כהן
גאון הפתעות בע"מ

משה גאון, יו"ר גאון אחזקות, חגג לפני שבוע יום הולדת 44. אבל את המסיבה הגדולה שהרים ביום רביעי על הגג של מסעדת סוזאנה בנווה צדק הוא הקדיש לבת זוגו בשנה האחרונה, גיל זהר, שחגגה יום הולדת 35.

הפתיעו את כלת השמחה, באו לברך וגמעו שמפניה: מנכ"ל גאון אחזקות שי פרמינגר ואשתו ליאור, מנכ"ל באומן בר ריבנאי יוסי לובטון ובת זוגו איילת, אמיר קס וזוגתו אורלי שי, רחל תורג'מן, ארנון פרלמן, זיו קורן וגלית גוטמן, יוני דותן וחברתו מיכל שטיינמץ, בתו של בני שטיינמץ.

פנינה של אירוע

בכירי ענף היהלומים בארץ התייצבו ביום רביעי בסטואה שבגעש, לחגוג עם מנכ"ל שרין זאב לשם שני עשורים של חדשנות טכנולוגית. תוכנית הערב כללה ארוחה, הופעה של להקת טררם, מצגת חברתית ונאומים.

 

בין האורחים ניתן היה למצוא את: מוטי גנץ, נשיא התאחדות תעשייני היהלומים, חיים אבן זוהר, ‏מנכ"‏ל חברת טייסי, אפרים רביב, ‏לשעבר יו"‏ר מכון היהלומים, אורי שוורץ, ‏נשיא כבוד התאחדות תעשייני היהלומים, וחברי דירקטוריון בשרין ישראל אליעזרי, חנוך ודפנה שטרק ואברהם וניצה אשד.

 

כ־500 איש השתתפו באירוע שבשלב מאוחר של הערב הפך למסיבת דאנס סוערת. המנכ"ל לשם הפגין יכולת ריקוד מרשימה לצלילי המוזיקה הרועשת, מה שגרם לשאר העובדים להביט בו בפליאה לנוכח מצב רוחו המרומם.

 

שליחות קטלונית

יום רביעי בערב, מסעדת היום במלון דן ת"א. על השולחן: ניוקי ברוטב עגבניות, כדורי בשר בעגבניות שרי ופנקוטה. מסביב לשולחן: ספרדים שמבקרים בישראל כדי לחזק את שיתוף הפעולה הכלכלי והטכנולוגי בין ישראל לבין קטלוניה, ונציגים ישראלים כגון יניב ברטלה ממקורות ואסף ברנע מחממת כנרות. בתוכנית האמנותית: ג'וזף הוגט, שר המסחר והתעשייה של קטלוניה, נושא דברים מבודחים ואומר כי מה שמשותף לישראלים ולספרדים הוא החוש העסקי שלהם.

עפרה שטראוס, צילום: אביגיל עוזי עפרה שטראוס | צילום: אביגיל עוזי עפרה שטראוס, צילום: אביגיל עוזי
בענני שטראוס

עפרה שטראוס ועדי קייזמן העבירו את סוף השבוע החולף בחופשה זוגית קצרה (חמישי בערב עד מוצאי שבת). הלוקיישן: פריז.

שמח באצולה

שגריר דנמרק בישראל קארסטן דאמסגארד סיים את תפקידו בארץ הקודש, וזה תירוץ ראוי לכל העיר לבוא להיפרד ממנו ומבן זוגו, אסבן קארמרק, בווילה שהעמידה לרשותם השגרירות ביפו. על שפת הבריכה הצטופפו, בין השאר, עירית שטראוס והבן זוג שי דותן שהפגינו אהבה, הרצל חבס, אילן פיבקו ויגאל ודספינה שרמייסטר.

שטראוס סיפרה בגאווה שבנה שון עומד בקרוב לעזוב את הארץ לארבע שנים לטובת לימודי מינהל עסקים במיאמי. עוד היא אמרה שהיא מאוד גאה בפעילות ההומניטרית שלו למען הילדים היתומים באפריקה ורואה בה הצלחה אישית של החינוך שהשרישה בו.

פועלים על הפסים

חמישי בבוקר, המרכז הלוגיסטי של הרכבת הקלה בירושלים. המשנה למנכ"ל הפועלים ציון קינן בא לבחון איך מתקדמות עבודות הבנייה. את קינן ליוו בכירים בבנק, שהלווה כסף לפרויקט, ובהם מנהל האגף העסקי יעקב אורבך ומנהל המטה העסקי צחי כהן. כמורי הדרך שימשו סמנכ"ל הכספים ארז בלשה ויעקב (קוקי) אדרי, מנכ"ל סיטיפס. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות