אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנורה מבטחים מאמצת את אנדי ויוני תמורת 100 אלף דולר לשנה צילום: ראובן שוורץ

מנורה מבטחים מאמצת את אנדי ויוני תמורת 100 אלף דולר לשנה

צמד הטניסאים חתם על חוזה אימוץ במסגרתו ישמשו השניים פרזנטורים של החברה תחת הסיסמא - "מנורה מבטחים: צוות מומחים מנצח"

14.07.2008, 12:50 | איתן כהן

חברת הביטוח מנורה מבטחים משקיעה בספורט הלבן. לקראת האולימפיאדה בבייג'ין שתתקיים בחודש הבא, הודיעה החברה כי תאמץ את צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך.

אנדי רם ויוני ארליך. "צוות מומחים מנצח", צילום: ראובן שוורץ אנדי רם ויוני ארליך. "צוות מומחים מנצח" | צילום: ראובן שוורץ אנדי רם ויוני ארליך. "צוות מומחים מנצח", צילום: ראובן שוורץ

השניים חתמו על חוזה אימוץ במסגרתו ישמשו פרזנטורים של החברה תחת הסיסמא - "מנורה מבטחים: צוות מומחים מנצח". על פי ההערכות, מדובר בחוזה שהיקפו למעלה מ-100 אלף דולר לשנה.

במעמד החתימה החגיגי שהתקיים במנורה מבטחים, ציין אייל עצמון ,סמנכ"ל השיווק של מנורה מבטחים פנסיה, את רוח צוות המומחים המנצח בקבוצת מנורה מבטחים והשווה אותה לרוח הצוות שהביא להישגיהם הספורטיביים של השניים.

עצמון הוסיף שאנדי ויוני יביאו עמם לאולימפיאדה בעבודת הצוות שלהם כזוג, את ראיית הטווח הארוך - ההתמדה והחתירה למצוינות - השגיות ומומחיות כערכים שהובילו אותם ומובילים את מנורה מבטחים וללא ספק, כבוד רב ושמחה לתושבי מדינת ישראל.

רם וארליך ציינו שהם שמחים וגאים באמון שנותנת בהם קבוצת מנורה מבטחים ושהם מתחברים לצוות המומחים ולערכים של הקבוצה, והבטיחו מצדם לעשות כל מאמץ על מנת להשיג את היעד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות