אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
TUI קיבלה 6-7 הצעות לרכישת האפאג לויד תמורת 3-4 מיליארד יורו צילום: בלומברג

TUI קיבלה 6-7 הצעות לרכישת האפאג לויד תמורת 3-4 מיליארד יורו

לפי דיווח ב"פיננשל טיימס גרמניה", ענקית התיירות הגרמנית קיבלה הצעות מחברות סינגפוריות, בהן קרן ההון הממשלתית טמאסק, ומקונסורציום של משקיעים גרמנים ועיריית המבורג

23.07.2008, 12:49 | סוכנויות הידיעות
ענקית התיירות הגרמנית TUI קיבלה שש עד שבע הצעות לרכישת חטיבת השילוח שלה האפאג לויד. סכומי ההצעות נעים בין 3 ל-4 מיליארד יורו. על כך דיווח היום (ד') העיתון "פיננשל טיימס גרמניה", מבלי לציין מקורות.

TUI הודיעה בתחילת השנה כי היא מתכוונת להיפטר מאחזקותיה בהאפאג לויד, בין אם באמצעות מכירה למשקיע, מיזוג עם מתחרה או הפיכת החטיבה לחברה עצמאית. מאוחר יותר מסרה TUI שהיא מעדיפה למכור את החטיבה, וצופה לקבל בין 4 ל-5 מיליארד יורו תמורתה.

החברה הסינגפורית נפטון אוריינט ליינס (NOL) אישרה אתמול שהגישה הצעה לרכישת האפאג לויד. אם תתבצע העסקה עם NOL, היא תיצור את חברת השילוח הימי השלישית בגודלה בעולם.

קונסורציום של משקיעים, שכולל את עיריית המבורג, יו"ר חברת קוהנה ונייגל קלאוס-מיכאל קוהנה, הבעלים המשותף של MM ורבורג כריסטיאן אולריוס והסנאטור האחראי על העניינים הפיננסים של העיר המבורג וולפגנג פיינר, מסר שגם הוא הגיש הצעה. NOL והקונסורציום לא מסרו את סכומי ההצעות.

היום דווח כי גם קרן ההון הממשלתית של סינגפור – טמאסק – הגישה הצעה לרכישת האפאג לויד.

מ-TUI נמסר כי ההצעות הטובות ביותר ייבחרו תוך שלושה שבועות, והנבחרים יוזמנו לבחון את ספרי החשבונות של החטיבה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות