אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברי הנהלת איגוד חברות הפרסום יישאו לראשונה תפקידים פעילים צילום: אוראל כהן

חברי הנהלת איגוד חברות הפרסום יישאו לראשונה תפקידים פעילים

כך הוחלט בישיבת האיגוד הראשונה שקיים יו"ר הנכנס, רמי שלמור. כך למשל, גיל סמסונוב יהיה אחראי רגולציה וקשר עם הממסד ודודי שמעוני יופקד על הקשר עם הנהלות המדיה

23.07.2008, 13:02 | מיטל זדה
חברי הנהלת איגוד חברות הפרסום ישאו תפקידים פעילים לראשונה ויהיו אחראים על תחומי פעילות שונים. כך הוחלט בישיבת האיגוד הראשונה שקיים יו"ר הנכנס, רמי שלמור.

גיל סמסונוב, מבעלי גליקמן-נטלר-סמסונוב, יהיה אחראי רגולציה וקשר עם הממסד; דודי שמעוני, מבעלי שמעוני-פינקלשטיין, יהיה אחראי קשר עם הנהלות המדיה; שי גורן, משנה למנכ"ל מקאן אריקסון, יופקד על הקשר עם משרד החוץ ופרויקט מיתוג מדינת ישראל אשר איגוד חברות הפרסום לוקח בו חלק מזה מספר שנים; פאדול מזאווי, ממשרד הפרסום מזאווי, יהיה אחראי על מגזרים; ערן גפן, מנכ"ל y&r אינטראקטיב, ייצג את חברות האינטראקטיב; יאיר גלר, יו"ר האיגוד הפורש ומבעלי גלר-נסיס, ישמש כיו"ר ועדת הכספים; יורם לוי, סמנכ"ל הקריאיטיב של שלמור-אבנון-עמיחי, יפקח על תחרויות הפרסום; טל בריקמן, מפרסום בריקמן, יארגן אירועים מיוחדים; אמיר גיא, מנכ"ל משותף באדלר-חומסקי, יופקד על קידום הדור הצעיר; אורלי ראובני, משנה למנכ"ל פובליסיס ראובני, תהיה אחראית על ההון האנושי וירון מרחב, מבעלי ענבר מרחב שקד, יהיה אחראי על פרויקטים תקשורתיים מיוחדים.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות