אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פירמת רואי החשבון בייקר-טילי-אורן-הורוביץ מתפרקת צילום: גלעד קוולרציק

פירמת רואי החשבון בייקר-טילי-אורן-הורוביץ מתפרקת

הפירוק הוא על רקע סכסוך בין שותפים בכירים בפירמה, בין היתר סביב ייצוג הפירמה הבינלאומית בייקר-טילי. ייכנס לתוקפו החל מספטמבר השנה.

23.07.2008, 18:57 | הדר קנה

פירמת רואי החשבון בייקר-טילי-אורן-הורוביץ תתפרק על רקע סכסוך בין שותפים בכירים בפירמה. הפירוק יכנס לתוקף החל מתחילת ספטמבר 2008. הסכסוך הוא בין אייל הורוביץ ואיציק עידן מהצד האחד ואריה עובדיה ,חנוך פיק ואחרים מהצד השני.

אריה עובדיה, חבר בוועד המנהל, טוען כי הוועד המנהל של הפירמה החליט ברוב קולות של 7 מול 3 להדיח את הורוביץ "כתוצאה ממחלוקות מהותיות בקשר עם התפתחותה המקצועית והעסקית של הפירמה והאופן בו נוהלה".

עובדיה מוסיף, כי בעקבות ההחלטה להדיח את הורוביץ כשותף מנהל, פרשו שני שותפים נוספים - יצחק הורוביץ, אביו של אייל וממקימי הפירמה, ואיציק עידן. גורמים המקורבים לשלושה מכחישים כי מדובר בהדחה וטוענים שזו החלטה שהתקבלה במיעוט קולות.השותפים הורוביץ ועידן הודיעו כי הם מצרפים אליהם את עוה"ד ורואה החשבון גיא רשטיק ומקימים שותפות חדשה.

חילוקי דעות נוספים נובעים מהעובדה, כי שתי הקבוצות מייחסות לעצמן את ייצוג הפירמה הבינלאומית בייקר-טילי. בייקר-טילי הינה הפירמה השמינית בגודלה בעולם ולפני כחודשיים הגיעו לארץ נציגי הפירמה העולמית על מנת להשתתף בכנס בינלאומי שנערך בישראל.

עובדיה טוען כי הפירמה הבינלאומית תמשיך להתנהל מולם: "אנחנו ממשיכים כרגיל בעבודתנו מול הפירמה. גם ככה עיקר התפנית מול הרשת הבינ"ל הייתה לאחר שהצטרפתי לפירמה בתחילת 2005".

לעומתו, הורוביץ ועידן גם כן טוענים כי הם ימשיכו להיות המייצגים של הפירמה בייקר-טילי בארץ וימשיכו לטפל בלקוחות הפירמה, לרבות מרבית החברות הציבוריות המטופלות על ידי הפירמה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות