אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלונות דן השלימה עסקת רכישת קרקע בהודו לצורך הקמת בית מלון צילום: טל כהן

מלונות דן השלימה עסקת רכישת קרקע בהודו לצורך הקמת בית מלון

הקרקע, בשטח של כ-8.5 דונם, ממוקמת בעיר בנגלור, והחברה מתכננת להקים בה בית מלון שיכיל כ-250 חדרים ברמת דירוג של 4-5 כוכבים. היקף ההשקעה בפרויקט מוערך בכ-50 מיליון דולר

24.07.2008, 13:33 | יסמין גיל

חברת מלונות דן הודיעה היום (ה') כי לאחר משא ומתן שניהלה לגבי כניסה לפעילות מלונאית בהודו, היא השלימה אתמול את העסקה לרכישת קרקע בשטח של כ-8.5 דונם בעיר בנגלור, בעלות של עד כ-15 מיליון דולר.

על הקרקע החברה מתכוונת להקים בית מלון שיכיל כ-250 חדשים ברמת דירוג של 4-5 כוכבים. הקמת המלון תיעשה באמצעות החברה הנכדה, Dan Hospitality INDIA Private Limited. המלון יוקם בסמיכות לפארק טכנולוגי.

בדיווח החברה נכתב, כי השלמת העסקה כפופה להתקיימותם של תנאים מקדמיים שנקבעו בהסכם הרכישה, בהם סילוק התנגדויות אם יהיו, קבלת כתב הבהרה מהרשויות בדבר הזכות לשימוש בקרקע והשלמת בדיקות מעבדה לקרקע ולמי התהום. בחברה מעריכים כי משך עבודות התכנון, ההקמה והפיתוח של הפרויקט יארך כארבע שנים מרגע קבלת כל ההיתרים.

על-פי אומדנים ראשוניים, בכפוף להשלמת העסקה, היקף ההשקעה הכולל של החברה בפרויקט, כולל רכישת הקרקע והקמת המלון צפוי להסתכם בכ-50 מיליון דולר.

חברת מלונות דן היא הבעלים והמפעילה של 12 בתי מלון בארץ. כמו כן החברה מנהלת את בית הספר למלונאות 'דן גורמה', מפעילה באמצעות שותפות חמישה טרקליני אח"מים בנתב"ג ובבעלותה גם שטחי מסחר ודירות. החברה מחזיקה ב-25% מהבעלות בחברת עידית לוגיסטיקת מזון בע"מ, אשר זכתה במכרז משרד הביטחון לאספקת מזון לבסיסי צה"ל. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות