אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפירמה העולמית בייקר-טילי תחבור לשותפות אייל הורוביץ ואיציק עידן

הפירמה העולמית בייקר-טילי תחבור לשותפות אייל הורוביץ ואיציק עידן

נשיא פירמת רואי החשבון, ג'ף ברנס, הודיע בסוף השבוע כי הוא תומך בשותפות החדשה שהקימו שני רואי החשבון שפרשו מהשותפות הקודמת בייקר טילי-אורן-הורוביץ ושות', שייצגה את הרשת העולמית בארץ עד עכשיו

27.07.2008, 15:28 | הדר קנה

פירמת רוה"ח הבינלאומית Baker Tilly תחבור לשותפים אייל הורוביץ ואיציק עידן. הנושא יאושר על ידי הדירקטריון הבינלאומי של הרשת בימים הקרובים.

ההודעה של הרשת מגיעה לאחר שבסוף השבוע שעבר נודע ואף פורסם ב"כלכליסט", כי הפירמה הישראלית בייקר טילי-אורן-הורוביץ מתפרקת על רקע סכסוך שותפים בפירמה. הסכסוך הוא בין אייל הורוביץ ואיציק עידן מהצד האחד ואריה עובדיה ,חנוך פיק ואחרים מהצד השני.

אייל הורוביץ, המשמש כשותף-מנהל בפירמה, הודיע על פרישה מהפירמה ועמו פרשו שני שותפים נוספים: יצחק הורוביץ, אביו של אייל וממקימי הפירמה ואיציק עידן. אליהם אף חבר שותף חדש בפירמה, רו"ח גיא רשטיק.

שני הצדדים הודיעו בשבוע שעבר כי הם אלו שממשיכים לייצג את הפירמה העולמית בייקר טילי, שהינה השמינית בגודלה בעולם. במכתב שהתקבל בסוף השבוע מנשיא הרשת, ג'ף ברנס, הוא הביע את תמיכתו המלאה בשותפים הורוביץ ועידן בדרכם החדשה. השניים אף הודיעו רשמית בסוף השבוע על הקמת שותפות חדשה עם רו"ח גיא רשטיק.

עובדיה: "אורן-הורוביץ תמשיך להיות הנציגה היחידה של בייקר טילי בישראל"

הורוביץ טוען, כי בעקבות המכתב, בו נמסר רשמית על הפסקת ההתקשרות הקודמת, הוכרעה בסוף השבוע המחלוקת בקרב השותפים לשעבר במשרד אורן-הורוביץ. מן הצד השני, ועל אף מכתבו של נשיא הפירמה, טוען אריה עובדיה, כי, בייקר טילי קשורה עם משרד אורן-הורוביץ בהסכם מחייב ולכן ההתקשרות של המשרד עם הפירמה בתוקף.

"אנו סבורים כי לכשייבחנו העובדות ונסיבות פרישתו של אייל הורוביץ, יקשה מאוד על הרשת הבינלאומית לאשר את מועמדותה של הפירמה החדשה, שמקימים הורוביץ ואיציק עידן, כחברה ברשת ומשכך תמשיך אורן-הורוביץ להיות הנציגה היחידה של בייקר טילי בישראל", אומר עובדיה.

לדבריו, "אורן-הורוביץ מייצגת את בייקר טילי ומפעילה את דסק הפעילות האמריקאי באמצעות הזרוע האמריקאית של בייקר טילי, אשר חלק משותפיה ומנהליה נמצאים כרגע בישראל ופועלים עם לקוחות אורן-הורוביץ, כתמיד".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות