אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגל מערכות: זינוק של 78% בהכנסות ברבעון השני

מגל מערכות: זינוק של 78% בהכנסות ברבעון השני

הכנסות החברה הסתכמו ב-25.1 מיליון דולר ברבעון. יזהר דקל, מנכ"ל החברה: "אנו מאמינים שנצליח להכפיל את מכירות החברה בתוך 4-5 שנים"

30.07.2008, 20:52 | תומר קורנפלד

"אנו מאמינים שנצליח להכפיל את מכירות החברה בתוך 4-5 שנים", כך אמר היום מנכ"ל מגל מערכות, יזהר דקל, עם פרסום התוצאות הכספיות של החברה לרבעון השני של 2008.

הכנסותיה של החברה, שעוסקת בפיתוח ומכירה של מערכות אבטחה ממוחשבות לאיתור וזיהוי של חדירות לא מורשות, זינקו ב-78% ברבעון השני והסתכמו ב-25.1 מיליון דולר. זאת לעומת הכנסות של 14.1 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד.

אחת הסיבות העיקריות שבגללן מאמין דקל שמגל תוכל להכפיל את הכנסותיה בשנים הקרובות, היא מערכת "מצודה", המספקת הגנה עירונית מוניציפאלית למניעת ונדליזם. המערכת שפיתחה החברה הותקנה לראשונה בישראל בראש העין בשנת 2005 והתרחבה לערים נוספות, כשלפני כשבוע זכתה החברה באספקת המערכת גם להגנה על עיר בירה אסיאתית. דקל ציין, כי מגל מתמודדת כעת על מספר מכרזים בינלאומיים בקנה מידה גדול.

למרות הפוטנציאל, הירידה בשער הדולר ברבעון השני לא עשתה טוב לחברה והגדילה את הוצאותיה התפעוליות. כמו גם השינוי בתמהיל ההכנסות כתוצאה ממעבר להתמודדות בפרויקטים גדולים, שבהם שיעור הרווחיות נמוך יותר.

בשורה התחתונה, חתמה מגל את הרבעון עם רווח נקי מתואם (Non-GAAP) של 900 אלף דולר לעומת רווח של 400 אלף דולר ברבעון המקביל ב-2007.

מגל היא חברה דואלית, ומנייתה נסחרת גם בבורסה בתל אביב וגם בנאסד"ק. בעקבות הדו"חות, עולה המניית ב-3%, למחיר המשקף שווי שוק של 85 מיליון דולר לחברה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות