אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תהל גייסה מימון בהיקף 41 מיליון יורו לפרויקט אספקת מים בגאנה צילום: יוסי צבקר

תהל גייסה מימון בהיקף 41 מיליון יורו לפרויקט אספקת מים בגאנה

במסגרת הפרויקט תשפר תהל, מקבוצת קרדן, את מערכת אספקת המים הקיימת בכמה אזורים כפריים בגאנה ותקים מערכת חדשה לאספקת מים ומרכז לחלוקת מים

05.08.2008, 17:46 | ענת ציפקין

חברת תהל, מקבוצת קרדן, תגייס חבילת מימון לפרוייקט אספקת מים בגאנה, בהיקף של כ-41 מיליון יורו. במסגרת הפרויקט תשופר מערכת אספקת המים הקיימת לכמה אזורים כפריים בגאנה וכן יוקמו מערכת חדשה לאספקת מים ומרכז לחלוקת מים.

הפרוייקט ממומן באמצעות מענק מממשלת הולנד והלוואה ארוכת טווח שהועמדה לרשות משרד הכלכלה והאוצר בגאנה על ידי בנק מסחרי הולנדי. הקמת הפרויקט צפויה להימשך כשלוש שנים.

לפני כחודש הודיעה תהל כי חתמה על הסכם עם החברה הלאומית למים באנגולה, לפיו תתכנן מערכת לאספקת מים לשבע שכונות בעיר הבירה לואנדה, בתמורה לכ-50 מיליון דולר.

מנכ"ל תהל, גוסטבו קרוננברג, אמר: "הסגירה הפיננסית לפרויקט תאפשר לנו להתחיל אותו בקרוב, בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה של תהל, לפיה אנו מרחיבים את פעילותינו בתחום תכנון וביצוע תשתיות מים באזורים בהם אנו פועלים, תוך חיפוש הזדמנויות אטרקטיביות במקומות אחרים גם כן".

חברת תהל עוסקת בייזום, תכנון וביצוע של פרויקטים בתחום התשתיות בארץ ובעולם. החברה פעילה במרכז ומזרח אירופה, וכן במדינות מרכז ודרום אמריקה, אפריקה ואסיה. את הפרויקטים של תהל מלווים גופים פיננסיים בינלאומיים כמו הבנק לפיתוח מרכז אמריקה, הבנק האירופי לפיתוח והבנק העולמי. בנוסף, תהל מגייסת חבילות מימון של מוסדות מימון ממשלתיים ומוסדות מימון מסחריים. .בתהל מועסקים כ-430 עובדים, מרביתם מהנדסים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות