אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אמובי השלימה גיוס של למעלה מ-20 מיליון דולר

אמובי השלימה גיוס של למעלה מ-20 מיליון דולר

ענקיות התקשורת סיסקו ומוטורולה השקיעו לראשונה בחברה במסגרת סיבוב גיוס זה, בו השתתפו כל שאר משקיעי החברה - וודאפון, טלפוניקה, אקסל פרטנרס, גלובספאן וסקויה

06.08.2008, 10:05 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית אמובי השלימה גיוס של למעלה מ-20 מיליון דולר. ענקיות התקשורת סיסקו ומוטורולה השקיעו לראשונה בחברה במסגרת סיבוב גיוס זה.

אמובי תספק שירותי פרסום לטלפוניקה מדובר בחברת הסלולר השלישית בגודלה בעולם טלפוניקה בחרה בטכנולוגיה של הסטארט-אפ הישראלי כדי ליצור מערך פרסום כולל למכשירי סלולר, ותטמיע את המערכת עד סוף 2009 מאיר אורבךלכתבה המלאה

בגיוס השתתפו כל שאר משקיעי החברה - וודאפון, טלפוניקה, אקסל פרטנרס, גלובספאן וסקויה. בנוסף, הודיעה החברה על מינויו של גארי שופילד, בכיר בתעשיית הטלקומוניקציה, למנהל התפעול הראשי בחברה(COO).

הטכנולוגיה של אמובי מאפשרת לחברות סלולר ליצור נקודת גישה אחת לכל המפרסמים ומשרדי הפרסום המבקשים לרכוש פרסום, ליישם ולפקח על הקמפיין. לטענת החברה, זוהי הטכנולוגיה היחידה שתומכת בכל הערוצים הקיימים כיום בסלולר; משחקים, WAP, וידאו, מסרים ועוד. בין החברות שהשתמשו בטכנולוגיה של אמובי לפרסום כלל עולמי ניתן לציין את קוקה קולה, קנון, פוקס, מרצדס ואחרים בשיתוף עם המפעילים שאיתם קשורה החברה וודאפון וטלפוניקה.

על פי מאגר IVC,  גייסה עד היום חברת אמובי היושבת בהרצליה ומעסיקה 75 עובדים, כ-32 מיליון דולר, בין היתר מחברות הסלולר טלפוניקה ווודאפון. משקיעים נוספים בחברה הם קרנות ההון סיכון סקויה ואקסל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות