אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חנויות אפל ייפתחו בתוך סניפי אופיס דיפו צילום: בלומברג

חנויות אפל ייפתחו בתוך סניפי אופיס דיפו

יבואנית אפל ממשיכה לשתף פעולה עם חברות ישראליות: החנויות יהיו בקונספט של "חנות בתוך חנות" ויוקמו בצומת ירקונים ובשפיים. ארבע חנויות נוספות ייפתחו בהמשך. מנכ"ל אופיס דיפו: "העיצוב יהיה דומה לחנויות אפל בחו"ל"

19.08.2008, 09:05 | גלי ברגר

שיתוף פעולה בין אופיס דיפו לחברת iDigital, יבואנית מוצרי אפל לישראל. ל"כלכליסט" נודע, כי שתי חנויות בקונספט של "חנות בתוך חנות" ייפתחו בסניפים בצומת ירקונים ובשפיים, ויתפרסו על שטח של 20 מ"ר. החנות הראשונה אמורה להיפתח בסוף ספטמבר והמהלך יגובה בקמפיין פרסומי.

ממו. עוד 6 חנויות ייפתחו בהמשך, צילום: ערן לם ממו. עוד 6 חנויות ייפתחו בהמשך | צילום: ערן לם ממו. עוד 6 חנויות ייפתחו בהמשך, צילום: ערן לם

לדברי נסים ממו, מנכ"ל אופיס דיפו, "העיצוב יהיה דומה לחנויות אפל בחו"ל, כולל שולחנות להתנסות במחשבים, הורדת מוזיקה בתשלום ועוד". ממו הוסיף כי בהמשך הוא שואף שיהיו שש חנויות כאלה. בחנויות אופיס דיפו שבהן לא תיפתח חנות של אפל יהיו דוכנים של החברה, שבהם ניתן יהיה לשמוע מוזיקה ולרכוש את מוצרי החברה. נוסף על כך, iDigital תכשיר את עובדי אופיס דיפו לתת שירות ללקוחות ותגבה אותם כשיהיה צורך בכך.

מדובר בשיתוף פעולה שיתרום לשני הצדדים: עבור iDigital, שעתידה לפתוח סניפים בקניון רמת אביב ובדיזנגוף סנטר בצמוד לקסטרו תל אביב, מדובר בנקודות מכירה מבודלות וממותגות, שבהן הצרכנים נחשפים למוצרים ויכולים לרכוש אותם. החברה כבר משתפת פעולה עם רשת סטימצקי ורשת ביג בוקס, בה השיקה את האפל הדק - MacBook Air.

אופיס דיפו מבחינתה מנסה להרחיב את תמהיל המוצרים שלה כל הזמן גם לתחומי האלקטרוניקה והאלקטרוניקה הבידורית ולמשוך את קהל הלקוחות אל הסניפים לאורך כל השנה, ולא בעיקר בתקופת החזרה לבית הספר. "אנחנו רוצים למשוך קהל רענן וצעיר ואנחנו פועלים כל הזמן להגדיל את המכירות של התחומים. מכירות המצלמות גדלו ב-25% בשנה האחרונה והפלזמות ב-11%". אופיס דיפו מפעילה 38 סניפים ברחבי הארץ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות