אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות yellow -רשת חנויות הנוחות מנטה של דלק מתרחבת אל מחוץ לתחנות צילום: פול מלינג

בעקבות yellow -רשת חנויות הנוחות מנטה של דלק מתרחבת אל מחוץ לתחנות

החברה פנתה למתווכי נדל"ן במטרה למצוא נכסים להשכרה ונראה כי החנות הראשונה תהיה בסמוך לזו שפתחה לאחרונה YELLOW, ברחוב החשמונאים בתל אביב. אמורה לפתוח בקרוב 8 חנויות בתחנות הרכבת, לאחר שזכתה במכרז

19.08.2008, 09:04 | גלי ברגר

גם חברת דלק מרחיבה את פרישתה ופותחת חנויות מחוץ לתחנות דלק באמצעות רשת חנויות הנוחות מנטה. ל"כלכליסט" נודע, שדלק פנתה לכמה מתווכים בבקשה למצוא מיקומים מחוץ לתחנות ושהיא אף מצאה מקום לחנות הראשונה - ברחוב החשמונאים בתל אביב. באותו רחוב נפתחת בימים אלו חנות של yellow, שתהיה החנות השלישית של רשת חנויות הנוחות של פז מחוץ לתחנות הדלק.

לפני כמה חודשים פתחה פז חנות ראשונה בהרצליה פיתוח ואחריה עוד חנות ברמת החי"ל. החנויות האלו עדיין מוגדרות בחברה כפיילוט.

דלק אמורה לפתוח שמונה חנויות במקביל בתחנות הרכבת, לאחר שזכתה במכרז להפעיל שמונה דוכני קפה ומאפה בתחנות. מכרז זה זכה לביקורת רבה בשל דמי הזיכיון הגבוהים, שגרמו לשאר חברות הדלק לא להתמודד בו.

מנטה צומחת בקצב מהיר בשנתיים האחרונות ופותחת חנויות רבות בתחנות. כיום היא מפעילה 86 חנויות נוחות בתחנות. גורמים בשוק מעריכים שלא ירחק היום שבו תפתח סונול חנויות של SO GOOD מחוץ לתחנות.

בעוד פז משיגה את שתי האחרונות בכל הנוגע לחנויות נוחות בתחנות והיא מפעילה כ־190 תחנות, הרי שמחוץ לתחנות לדלק ולסונול יש יתרון - חברות נדל"ן שעומדות מאחוריהן. קבוצת דלק כוללת את דלק נדל"ן ואילו סונול היא חלק מקבוצת עזריאלי.

מדלק נמסר בתגובה: "דלק בודקת יוזמות עסקיות רבות בנושא. בשלב זה אין מה לעדכן".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות