אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מקסימדיה פרסום חוצות תובעת את מקאן ישראל ב-5.2 מיליון שקל צילום: shutterstock

מקסימדיה פרסום חוצות תובעת את מקאן ישראל ב-5.2 מיליון שקל

חברת פרסום החוצות טוענת, כי משרד הפרסום חייב לה 5 מיליון שקל על עבודות הפקה ופרסום וכן ריביות על תשלומים שלא בוצעו במועד

24.08.2008, 17:35 | איתי הר-אור
מקסימדיה פרסום חוצות הגישה ביום ה' האחרון תביעה לבית המשפט המחוזי בתל אביב ובסדר דין מקוצר, כנגד משרד הפרסום יוניברסל מקאן ישראל בסך 5.2 מיליון שקל, בטענה לאי-תשלום הזמנות של שירותי הפקה ופרסום.

על-פי התביעה, נהגה מקאן להזמין מהתובעת שירותי הפקה ופרסום בהתאם להסכמים אשר נכרתו בין הצדדים. מקסימדיה אף טוענת, כי "משיקולים השמורים עמה, דרשה הנתבעת מהתובעת לפצל את תעודות הזיכוי לשניים - זיכוי אחד בגין 10% עמלת פרסומאי וזיכוי שני, בנפרד, בגובה 15% בגין עמלת פרסומאי".

מקסימדיה, באמצעות עו"ד יעקב אביעד, מפרטת בכתב התביעה מספר רב של הזמנות, שסכומן הכולל מגיע לסך של כ-5 מיליון שקל. מקסימדיה טוענת, שסך החוב מגיע ל-5.2 מיליון שקל, הכוללים תוספת, עליה סיכמו הצדדים, בעבור כל סכום שלא ישולם במועדו.

התובעת טוענת, כי פנתה מספר פעמים למשרד הפרסום מקאן, בעל-פה ובכתב, במטרה שזה יפרע את החוב, אך הוא לא נפרע עד ליום הגשת התביעה. מקסימדיה מציינת, כי "סירוב הנתבעת לשלם את החוב נובע מ'שכרון כח' בלבד והינו שרירותי לחלוטין, תוך היתלות בטענות סתמיות שאין בהן כל ממש".

ממקאן נמסר, כי "כשכתב התביעה יגיע אלינו, נלמד אותו, ונגיב עליו בדרכים המקובלות".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות