אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי בורגראנץ' מתנגדים להוצאתם לחופשה ללא תשלום צילום: טל כהן

עובדי בורגראנץ' מתנגדים להוצאתם לחופשה ללא תשלום

102 מעובדי הרשת דורשים מביהמ"ש המחוזי בת"א להורות למפרקים לשלם שכר עבודה לאותם עובדים שסניפיהם לא ימשיכו בפעילות, או לחייב את המפרקים לתת להם מכתבי פיטורין

25.08.2008, 17:48 | מארק שון

102 עובדי בורגראנץ' הגישו לביהמ"ש המחוזי בתל-אביב התנגדות להוצאתם לחופשה ללא תשלום.

יחד עם ההתנגדות הודיעו העובדים, כי הכונס והמפרקים הגיעו להסכם, לפיו העובדים של 24 הסניפים שימשיכו בפעילות, יקבלו מקדמות על חשבון משכורות יולי ואוגוסט. מהבקשה עולה, כי הרשת אמורה להפעיל 24 סניפים באישור ביהמ"ש, והעובדים שלא יעבדו באותם סניפים אמורים לצאת לחל"ת.

מייסד בורגראנץ': "פז שמו דגש על הרווח, אנחנו התמקדנו בעובדים" רון לפיד, ממייסדי בורגראנץ', מביט בעצב בקריסת "מפעל החיים שלי"', נזכר בהקמה ובמכירה, חושף את חילוקי הדעות עם פז, ועדיין בטוח: "זה כבר לא העסק שהקמתי, אבל בניהול נכון אין סיבה שהוא לא יצליח" אורנה יפת, 7 תגובותלכתבה המלאה

על פי ההסדר, יקבלו העובדים של 24 הסניפים שימשיכו בפעילות - לאחר קבלת אישור מביהמ"ש - את מלוא משכורות חודש יולי ואוגוסט בתשלומים בסך 20% משכר יולי לכל שבוע בו יעבדו (תשלום ראשון ישולם באותו היום בו העובדים יתחילו לעבוד בסניפים) ומלוא משכורת אוגוסט תשולם להם במהלך חודש ספטמבר 2008.

עו"ד אופיר רונן, המייצג 102 עובדים של הרשת, מבקש מביהמ"ש להורות למפרקים לשלם שכר עבודה לאותם עובדים שלא יכללו בסניפים שימשיכו בפעילות, או לחייב את המפרקים לתת מכתבי פיטורין כדי שיוכלו לקבל דמי אבטלה מהביטוח הלאומי וטופסי 161 הדרושים לשחרר את כספי הפיצויים שהופקדו עבורם בקופות גמל וקרנות פנסיה.

ביום ה' האחרון פורסם ב"כלכליסט", כי המפרק שמונה לרשת, עו"ד שאול ברגרזון, ובאי כוחו של כונס הנכסים, עו"ד שלמה נס, הודיעו לעובדים בכירים, כי הם לא יקבלו את המשכורות של אוגוסט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות