אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מכה קשה לרשת: הופסקו צילומי "מפרץ האהבה" בחוף מכמורת בצו שופט

מכה קשה לרשת: הופסקו צילומי "מפרץ האהבה" בחוף מכמורת בצו שופט

בית משפט השלום בחיפה החליט להפסיק את צילומי תכנית הריאליטי, שמיועדת לעלות בשידורי הזכיינית בשבוע הבא, בעקבות טענות פרקליטות המדינה להקמת מבנים בלא היתר, עבירות בנייה ושימוש בשטח המיועד לתיירות ונופש. התובע: "שידור התוכנית יעביר תמונות בזמן אמת של ביצוע עבירות"

27.08.2008, 15:10 | הדר קנה

שופט בית משפט השלום בחיפה, זיאד פלאח, החליט להוציא צו שמפסיק את כל תוכניות הבנייה ואת צילומי תכנית הריאליטי "מפרץ האהבה", המתקיימים בחוף מכמורת. את התוכנית מפיקה חברת ריאליטי הפקות ותקשורת והיא מיועדת לשידור בזכיינית ערוץ 2 רשת. הפסקת הפעילות תימשך עד לקיום דיון במעמד הצדדים בסוף חודש אוגוסט.

הצו ניתן בעקבות בקשה שהוגשה על ידי המחלקה לאכיפת דיני מקרקעין בפרקליטות המדינה, שטענה כי המבנים שהוקמו בחוף לצורך הצילומים נבנו בלא היתר, בשטח המיועד לתיירות ונופש. בבקשה נטען, כי מתבצעות בחוף עבירות בנייה ומתבצע בו שימוש בלא היתר.

נציג המדינה, עו"ד רן עמיאל, הדגיש כי התמשכות העבירה מאפשרת לעבריינים ליהנות מפירותיה ולפיכך פוגעת באמון הציבור ויוצרת תמריץ לעבריינות.

התובע טען, כי הדברים מקבלים משנה תוקף כאשר מדובר בצילום תוכנית טלוויזיה, אשר מיועדת לקבל חשיפה רחבה בציבור ותביא לכל בית בישראל תמונות מזמן אמת של ביצוע העבירות. כל זאת, תוך יצירת מראית עין של פעילות לגיטימית, או חמור מכך, תוך העברת מסר שלילי שלפיו חוקי התכנון והבנייה אינם מחייבים וניתן להתעלם מהם.

מרשת נמסר כי "העניין בטיפול".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות