אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
24 מסניפי רשת בורגראנץ' נפתחו היום; המכרז לרכישת הרשת יוצא מחר לדרך צילום: בועז אופנהיים

24 מסניפי רשת בורגראנץ' נפתחו היום; המכרז לרכישת הרשת יוצא מחר לדרך

תוכנית ההפעלה הזמנית שאושרה על ידי בית המשפט יצאה היום לדרך והסניף במרכז עזריאלי בתל אביב הוצף בקונים. העובדים שסניפיהם נפתחו יקבלו, בינתיים, 20% ממשכורת יולי, שטרם שולמה להם. מחר יפורסמו מודעות בעיתונים שיקראו לרוכשים הפוטנציאליים של הרשת לרכוש את טפסי המכרז

28.08.2008, 16:23 | גלי ברגר

אם מישהו חשב בשבועיים האחרונים שלרשת בורגראנץ' אין קיום, נראה כי קהל הלקוחות שלה מצביע היום ברגליו. קונים רעבים רבים הגיעו בצהריים אל אחד מסניפי הדגל של הרשת, שנמצאת בקשיים, במרכז עזריאלי בתל אביב. הסניף הינו אחד מ-24 סניפים של הרשת, שחזרו היום (ה') לפעול, במסגרת תוכנית ההפעלה הזמנית שאישרה שופטת בית המשפט המחוזי, ורדה אלשיך, לבורגראנץ'. לרשת כ-50 סניפים בסך הכל.

נציין כי, כידוע, מדובר בימים האחרונים של החופש הגדול מבית הספר והתנועה בקניונים ערה גם כך. נראה, כי במרכז עזריאלי היו, כאמור, מי שבחרו לנצל את הפסקת הצהריים בין שיטוטי הקניות האחרונים של חופשת הקיץ כדי להביע תמיכה ברשת.

אחד העובדים בסניף נראה מאושר לחזור לעבודה. העובד אמר ל"כלכליסט": "חזרנו לעניינים, התגעגענו. הקהל שלנו מצביע ברגליים". גם סמנכ"לית השיווק של הרשת, פזית דקל, נשמעה מעודדת היום ואמרה, כי לכל הסניפים הגיעו אנשים רבים היום, "כאלה שלא מוכנים לוותר עלינו".

לקוחות בתור לקופה בסניף עזריאלי, היום, צילום: בועז אופנהיים לקוחות בתור לקופה בסניף עזריאלי, היום | צילום: בועז אופנהיים לקוחות בתור לקופה בסניף עזריאלי, היום, צילום: בועז אופנהיים

בצהריים הגיעו לסניף עזריאלי נציגי כונס הנכסים שמונה לבורגראנץ', עו"ד שלמה נס ונציגי המפרקים, כדי לשלם משכורת לעובדי הסניף, כפי שסוכם עם עוה"ד אופיר רונן, המייצג את העובדים. העובדים בסניפים שחזרו לפעילות יקבלו 20% משכר חודש יולי מדי שבוע, החל מיום ההפעלה הראשון.

מכירת הרשת יוצאת לדרך; מחר יפורסמו מודעות בעיתונים

בתוך כך, נערך צוות הכינוס למכירת הרשת. מחר (ו') יפרסמו בעיתונים עוה"ד שלמה נס ושאול ברגרזון ורו"ח אליעזר שפלר את ההצעה ופרטי המכרז. את טפסי המכרז יהיה ניתן לרכוש מיום ראשון בשעה 15:00 תמורת תשלום בסך 5,000 שקל. את ההצעות יש להגיש עד ה-10 בחודש ספטמבר.

לדברי עו"ד עמית לדרמן ממשרד שלמה נס, עדיין מוקדם להצביע על מועמדים לרכישה. "כרגע הכל בגדר שמועות, מי שרציני ירכוש את טפסי המכרז", אמר לדרמן. 

 

כפי שפורסם ב"כלכליסט", ההערכות הן, כי הרשת תימכר תמורת 20-25 מיליון שקל. השאלה הגדולה היא מה יהיה עם ההלוואה אותה נתנה פז ליוסי חושינסקי לרכישת הרשת. חושינסקי נפטר בתחילת 2008 ואחיו, רמי אלעד, תפס את מקומו ברשת. פז היא הנושה הגדולה בתיק והחוב אליה עומד על כ-15 מיליון שקל.

צוות הכינוס והפירוק כתב בהצעה שפרסם, כי "בעלי התפקיד שומרים לעצמם את הזכות לגבש הצעת הסדר נושים בהתייחס להצעה שתתקבל, אשר לא תהווה תנאי למכירה ואשר תהיה כפופה לאישורו של בית המשפט המחוזי בתל אביב".

עוד נכתב בהצעה, כי "מניות החברה או פעילותה ונכסיה יימכרו במצבן המשפטי והפיסי כפי שהוא והאחריות לבדיקתן מכל בחינה שהיא מוטלת על המציע בלבד, על חשבונו ובאחריותו. במסגרת בדיקה זו, על המציע לבדוק את נכסי החברה, פעילותה העסקית והכלכלית, מצבה המשפטי ומצב זכויותיה, החוזים בהם קשורה החברה וכל נתון אחר שהמציע סבור כי עליו לבדוק על מנת להגיש את הצעתו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
בשמם של כל עובדי המטה
למגיב 6 ומגיב 5 לא קשה מאוד לנחש מי אתם, חלק בקבוצת עובדים נאלח ופחדן המפחד להזדהות,חברים של מנהלת כח האדם שלא ניהלה ממש כח אדם,יורקים לבאר שממנה שתו במהלך השנים, שקיבלו רכבים חדשים ושודרגו בתפקידים (לא ממש על פי כשוריהם מסתבר), איכות התגובות רק מעידה על רמתכם, ואם לא הבנתם היא לא גבוהה במיוחד. אנחנו מתביישים בשבילכם ובעיקר בשבילנו על כך שנאלץ להמשיך לעבוד במחיצתכם,לא תרמתם בעבר וכנראה לא תתרמו בעתיד. חלקכם אנשים "דתיים" ,עשו חשבון נפש ביום הכיפורים בקרב ובא -טוב לא תצאו עם עצמכם.
בשם עובדי הרשת  |  29.08.08
8.
תגובה ל 5 ו 6
אני מתביישת לעבוד איתכם איזה פה מלוכלך לכו שטפו את הפה !בניגוד אליכם אני אמשיך לעבוד ברשת הרבה אחרי שאתם תפוטרו !בושה לכם במקום לעזור לנו לאחד את הרשת אתם יושבים ומקטרים מנבלים את הפה כמו חבורת ילדי רחוב ! אני קוראת לכול העובדים לשנס מותניים ולבוא לעבוד ולהציל את הרשת!
פ  |  28.08.08
6.
משפחת אלעד, שמש, חשש הרסו את הרשת ועכשיו עם עזיבתם היא קמה לתחיה
משפחת אלעד, שמש, חשש הגיעו לרשת, הרסו אותה במו ידם, הפעילו בריונות וחשבו שיוכלו להתחמק מזה. היום הם קיבלו את מה שהיה מגיע להם ממזמן, מכתבי פיטורין וכרטיס אוטובוס חזרה למודיעין. רשת בורגראנץ הייתה לפניהם ותהייה עוד הרבה שנים אחרי לכתם, אינשאללה!
ספרדי משולש , ראשל"צ  |  28.08.08
לכל התגובות