אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפעילות של באומן בר ריבנאי ברוסיה תנוהל תחת קבוצת מגזרים צילום: אוראל כהן

הפעילות של באומן בר ריבנאי ברוסיה תנוהל תחת קבוצת מגזרים

אבשה שילין ישמש מנכ"ל קבוצת מגזרים. ל"כלכליסט" נודע כי חברת הסלולר MTS הפסיקה לאחרונה את פעילותה עם באומן

31.08.2008, 12:51 | מיטל זדה

שיתוף הפעולה בין קבוצת מגזרים לבאומן בר ריבנאי מתהדק: לאחר שבאומן רכש לפני כשנה 25% ממניות המשרד, נכנסת מגזרים לניהול הפעילות הבינלאומית של באומן ברוסיה, תחת החברה BBR אינטרנשיונל.

אבשה שילין, שהקים בבאומן את BBR אינטרנשיונל, והמשנה למנכ"ל המשרד, ישמש כמנכ"ל קבוצת מגזרים ויחליף בתפקיד את דני פלד. במסגרת תפקידו החדש, ימשיך שילין לנהל גם את BBR אינטרנשיונל.

BBR אינטרנשיונל הוקמה לפני כחצי שנה. במשך כשנתיים פעל המשרד ברוסיה ומזרח אירופה וטיפל שם בתקציבי פרסום מקומיים. תקציב הפרסום הראשון של המשרד היה לחברת הסלולר MTS, שנאמד בכ-80 מיליון דולר. המשרד זכה במכרז על שירותי הקריאייטיב שערכה חברת הסלולר, אך ל"כלכליסט" נודע כי באחרונה הפסיקה החברה את הפעילות עם באומן.

כיום החברה הממוקמת במוסקבה, היא בעלת צוות עובדים עצמאי, בהם מנכ"לית מקומית. שיתוף הפעולה הנוכחי עם מגזרים מוציא את באומן מהעיסוק השוטף בפעילות ברוסיה, ומשאיר זאת תחת החברה הבת שלה.

רוני אריאלי, יו"ר מגזרים, מסר: "לאור החלטה אסטרטגית להרחיב את הפעילות של חברת מגזרים לחו"ל, ולרוסיה בפרט, חברנו לפעילות קיימת במטרה לייצר העשרה מקצועית הדדית. אין ספק שחיבור בינלאומי כזה יעשיר את התובנות השיווקיות של מגזרים ויקנה ללקוחות הפועלים במגזר הרוסי בישראל יתרון משמעותי".

קבוצת מגזרים פועלת בשלושה מגזרים עיקריים: רוסי, חרדי וערבי. לאחרונה נכנסה החברה גם לפעילות במגזר הצרפתי.

פלד עצמו יעבור לשמש כמנכ"ל של חברת אחזקות חדשה בבעלותו של אריאלי, שתעסוק בתחום התקשורת השיווקית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות