אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
48 מנהלי סניפים מושבתים של בורגראנץ' הוזמנו למפגש עם המפרקים צילום: אלעד גרשגורן

48 מנהלי סניפים מושבתים של בורגראנץ' הוזמנו למפגש עם המפרקים

העובדים התבקשו להגיע למפגש עם מפתחות הסניפים. נציגי העובדים אמורים להגיש בימים הקרובים לביהמ"ש בקשה לתשלום משכורות העובדים או לחילופין - מתן מכתבי פיטורים, איתם יוכלו לפנות לביטוח הלאומי

31.08.2008, 18:32 | מארק שון
ארבעה ימים לאחר הפרסום ב"כלכליסט", לפיו חצי מעובדי המטה של בורגראנץ' יפוטרו, תיערך מחר (ב') אחה"צ פגישה בין נציגי המפרקים לבין 48 מנהלי סניפים ברשת, שעדיין סגורים. המנהלים התבקשו להגיע עם מפתחות הסניפים. מחר בבוקר אף יתקיים הדיון הראשון אצל השופט השישי בתיק - נשיא ביהמ"ש המחוזי בת"א אורי גורן - לאחר שביום ד' האחרון פסלה עצמה השופטת ורדה אלשיך מלדון בתיק. כזכור, לפני הפסילה, עוד הספיקה אלשיך לאשר פתיחתם של 24 סניפים.

יצויין, כי 80% מעובדי הרשת הם תלמידי תיכון, אשר חוזרים מחר לספסל הלימודים והתשלום עבור עבודתם בתקופת הקיץ מוטל בספק.

עו"הד אופיר רונן ורן שניידר אמורים להגיש בימים הקרובים לביהמ"ש בקשה לשלם את המשכורות של העובדים שסניפיהם לא נפתחו. עוה"ד דורשים, כי במקרה ולא ישולמו המשכורות יינתנו לעובדים ע"י מפרקי הרשת מכתבי פיטורים, איתם יוכלו העובדים לפנות לביטוח לאומי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
סיגל מנסור האחת והיחידה....
סיגל אני מקוווה שאת כמה בבוקר ומסתכלת טוב במראה כי מנהלת משאבי אנוש צריכה לדאוג לעובדים ולא לעצמה ולמקורבים שלה להלן רוני שהפך בין לילה למנהל תפעול ולגברת שולי שתפקידה עדיין לא ברור ונישארה במערכת נציגי המפרקים שימו לב טוב מי שמושך בחוטים ותיראו לבד איך אירגון שמנוהל ע"י מנהלת משאבי אנוש שאין לה כל הכשרה בנושא מייעצת לכם את מי להשאיר ומי דינו ללכת לביטוח לאומי
אחת שיודעת , מרכז  |  01.09.08
2.
אנשים אתם יורדים לפסים נמוכים
אחי אני במצב בדיוק כמוך אבל מאוד מיותר להעביר מסרים דרך המחשב לעובדי מטה אחרים בשורה התחתונה הם לא אשמים במצב הכתובת היא בנאדם אחד שבסכ"ה לקח על עצמו משהו שגדול עליו וכולם נפלו איתו. אני בטוח שאף אחד כולל הוא לא היה רוצה באמת במצב הזה . אבל כרגע זה המצב וזה מה שיש . אז מספיק לבכות כמו ילדות קטנות ולחפש אשמים אנחנו כבר נקלענו למצב שלא באשמתנו . עכשיו מה שנותר זה להלחם על מה שמגיע לנו ולמצוא פתרונות אחרים על מנת לפתור את הבעיה ולדאוג גם לעובדינו הנערים והנערות שכרגע מאוד מבולבלים . ב-ה-צ-ל-ח-ה.
מנהל סניף  |  31.08.08
1.
סיגל , אני מקווה שאת ישנה טוב בלילה
כי אנחנו לא ממש ישנים,תראי לי מנהלת כח אדם שבתקופה הכי קשה לא ענתה לטלפונים,הגדלת ועשית אפילו סגרת את הנייד שלך.אנחנו שמחים ששלחת מייל של תמיכה,הבנו שאת גאה בנו הבעיה שאצלך אחד בפה ואחד בלב. לא מאמינים לך , אפילו לא לשניה. עשרים שנה ברשת ומתנהגת כמו אחרון העכברים.
סתם מנהל שלא עובד  |  31.08.08