אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוזמה בשכונת שפירא בתל אביב: פרויקט מגורים לאמנים ואנשי רוח צילום: צביקה טישלר

יוזמה בשכונת שפירא בתל אביב: פרויקט מגורים לאמנים ואנשי רוח

חברת די אנד אי יוזמת את הפרויקט, שיכלול 20 יחידות דיור. מחיר דירת 4 חדרים צפוי להגיע ל-900 אלף שקל

01.09.2008, 15:36 | אורי חודי

חברת די אנד אי יוזמת הקמת פרויקט מגורים בשכונת שפירא בתל אביב, שייועד לאמנים ואנשי רוח. החברה מארגנת את קבוצת הרכישה לפרויקט.

הפרויקט, שייקרא "גבעת הכורכר", ישתרע על שטח של 1.2 דונם ויכלול 20 יחידות דיור בסגנון ספרדי. התמהיל יהיה דירות 4 חדרים בנות כ-95 מ"ר, דירות 5 חדרים בנות כ-120 מ"ר, דירות של כ-95 מ"ר עם גינות של כ-35 מ"ר ודירות של כ-95 מ"ר עם גג בשטח של כ-35 מ"ר. לכל דירה יוקצה מקום חניה בחניון תת קרקעי. הפרויקט עתיד להיבנות לפי עקרונות הבנייה האקולוגית שקובע התקן הישראלי לבנייה ירוקה.

מחירה של דירת 4 חדרים צפוי להגיע לכ-900 אלף שקל, ושל דירת 5 חדרים - כ-1.1 מיליון שקל. מדי אנד אי נמסר כי לפי הערכות שמאי, שווי נכסים דומים באזור ברכישה מקבלן עומד על 1.1 מיליון שקל לדירה של 95 מ"ר, ועל 1.35 מיליון שקל לדירות של 120 מ"ר.

בחברה אומרים כי "דירות הבניין יבנו סביב חצר פנימית ירוקה של כ-300 מ"ר, אשר תהיה תחומה עבור הדיירים. התכנון הפנימי יהיה גמיש ומודולרי, וסטנדרט הבנייה - גבוה".

אבנר שניידר, מנכ"ל משותף בחברה, אמר: "קהל היעד של הפרויקט הוא בני 30-45, בעיקר תל אביבים, מתחומי הרוח, האמנות והתקשורת, המחפשים להמשיך ולהתגורר בעיר בדירות מרווחות ואיכותיות. אנו מציעים דירות 5 חדרים במחיר דומה לדירת שני חדרים בלב העיר".

לדבריו, "אנו צופים שיווק מהיר של הפרויקט, על סמך שיווק מוצלח בפרק זמן קצר של בניין בסגנון הבאוהאוס בשכונה". המדובר בפרויקט ששיווקה לאחרונה החברה לקבוצת רכישה אחרת. הפרויקט, הנמצא ברחוב חזקיהו המלך, כולל 6 יחידות דיור בנות 5 חדרים המשתרעות על פני 120 מ"ר. הן נמכרו במחיר של כ-1.1 מיליון שקל לדירה. חמש מהדירות נמכרו לאמנים ואנשי רוח, ואחת - למשקיע ישראלי.

די אנד איי ייזום ובנייה מתמחה בייזום פרויקטים, רכישת מתחמי קרקע, תכנון, פיתוח והקמת קבוצות רכישה בתל אביב והסביבה. בשנתיים האחרונות עמדה החברה מאחורי כמה פרויקטים בתל אביב וגבעתיים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
בועת תל אביב
חבל על הכסף והבריאות - עוד מאה שנים אפילו יעברו - וגם אם מאה גדרות יקיפו הבניין, זה עדיין ישאר איזור ג' י פ ה ! ! ג' י פ ה ! ! בלי עתיד, ובכלל כל דרום ת"א כנ"ל, כל מי שאני מכירה וקנה באיזורים האלה מת לברוח ואתם יודעים למה............... וגם פשע וסמים. חכו בסבלנות הבועה של המחירים בתל-אביב עוד תתפוצץ. למה זה מקום מגורים בכלל?
שפויה , מהארץ  |  03.09.08
לכל התגובות