אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגל מערכות קיבלה הזמנה בסך 20 מיליון דולר

מגל מערכות קיבלה הזמנה בסך 20 מיליון דולר

מפתחת מערכות המידע הממוחשבות קיבלה הזמנה להתקנה של מערכת הגנה עירונית בעיר גדולה באמריקה הלטינית

03.09.2008, 11:46 | תומר קורנפלד
האח הגדול של מגל פורץ לאמריקה הלטינית האח הגדול של מגל פורץ לאמריקה הלטינית האח הגדול של מגל פורץ לאמריקה הלטינית
חברת מגל מערכות, העוסקת בפיתוח מערכות אבטחה ממוחשבות לאיתור וזיהוי חדירות, הודיעה היום על קבלת הזמנה בהיקף של 20 מיליון דולר להתקנה של מערכת הגנה עירונית בעיר גדולה באמריקה הלטינית. מרבית העסקה תושלם עד סוף השנה.

המערכת שתותקן נקראת "מצודה" והיא פותחה על ידי מגל במטרה להגן על מתחמים סגורים כגון תחנות כוח או נמלי תעופה. לאחר מכן, אף הותאמה המערכת לצרכי הגנה עירונית. מערכת "מצודה" נשענת על מערך מצלמות וחיישנים המותקנים באתרים חיוניים ברחבי העיר - מגרשי כדורסל, מרכזים מסחריים ועוד - המעבירים מידע בזמן אמת למרכז שליטה. במרכז מתבצע ניתוח של המידע והוא מועבר, במידת הצורך, לגורמי הביטחון השונים להמשך הטיפול.

יזהר דקל, מנכ"ל מגל, ציין כי "הזמנה זו שנתקבלה בנוסף להזמנה להקמת מערכת הגנה עירונית בבירה אסייתית, מחזקת את מעמדה של מגל כספק מוביל למתן פתרונות הגנה לערים בשווקים בינלאומיים. הצלחת מגל במתן פתרונות להגנת ערים היא תוצאה של ההשקעה האינטנסיבית במחקר ופיתוח, ובשיווק של מערכת ה"מצודה" בשנים האחרונות. הפתרון הייחודי שפותח על ידי מגל להגנת ערים, מספק מענה המותאם לצרכים הביטחוניים ההולכים וגדלים של הגנת ערים ברחבי העולם. אנו מאמינים שבעקבות הזמנה זו תתקבלנה הזמנות נוספות מסוג זה, לערים אחרות".

מערכת "מצודה" הותקנה לראשונה בארץ בראש העין בשנת 2005, ואליה הצטרפו לאורך השנים גם ערים נוספות כגון: עכו, צפת, טבריה, אריאל, לוד, חיפה, קרית-אתא נתניה ובת-ים.

בעקבות ההודעה עולה מניית מגל ב-2.3% במסחר בבורסה. מגל היא חברה דואלית שמניותיה נסחרות בבורסת הנאסד"ק ובתל אביב לפי שווי של 108 מיליון דולר לאחר שמתחילת השנה זינקה מניית החברה ב-31%.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות