אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נאנט מתרחבת בהונגריה: תקים 1,800 דירות בבודפשט בכ-115 מיליון יורו צילום: אוראל כהן

נאנט מתרחבת בהונגריה: תקים 1,800 דירות בבודפשט בכ-115 מיליון יורו

מדובר בפרויקט ה-11 של נאנט במדינה. מהחברה נמסר כי על פי ההערכות, הפרויקט יניב הכנסות של כ-145 מיליון יורו

07.09.2008, 14:14 | אורי חודי

חברת נאנט נדל"ן, שבשליטת החברות הציבוריות אולימפיה ולוינשטיין, ממשיכה להתרחב בשוק ההונגרי. החברה חתמה על הסכם מקדמי לרכישת קרקע של כ-32.4 דונם ברובע 9 של בודפשט, בירת הונגריה. בכוונת נאנט להקים על הקרקע כ-1,800 יחידות דיור בהשקעה כוללת של כ-115 מיליון יורו. מהחברה נמסר כי על פי ההערכות, הפרויקט יניב הכנסות של כ-145 מיליון יורו.

מדובר בפרויקט ה-11 של נאנט בהונגריה. בסך הכל, מעורבת החברה בכ-28 פרויקטים יזמיים בהיקף כולל של כ-24 אלף יחידות דיור.

עוד נמסר מנאנט כי לבנק ההשקעות ליהמן ברדרס, שהוא שותפה האסטרטגי של החברה מאז 2006, שמורה הזכות להצטרף לפרויקט בשיעור של 50%.

אוסקר כצנלסון, מנכ"ל החברה, אמר: "נאנט ממשיכה לפעול במלוא המרץ להגדיל את נוכחותה בשוק בהונגריה ולנצל הזדמנויות עסקיות התואמות את האסטרטגיה העסקית שלה. אנו רואים פוטנציאל רב באזור רובע 9, בו אנו מקדמים כיום גם פרויקט גדול בשיתוף העירייה, קונצרן אקסס ובנק רוטשילד.

"למרות האווירה הכללית בשוקי הנדל"ן בחו"ל, אנו חשים בשוק ההונגרי המשך של מגמת הביקושים, ורמות המחירים בפרויקטים שלנו לא נפגעו כלל. בכמה מהפרויקטים אף נרשמת מגמה של עליית מחירים, לאור המחסור הגדול ביחידות דיור, בעיקר בבודפשט.

"כמו כן, ולמרות המצב והאווירה בשווקים, אנו ממשיכים לקבל מימון מהבנקים המקומיים המאפשרים לנו להוציא אל הפועל את האסטרטגיה של החברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות