אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת המדיה יונייטד תמשיך לפעול עד נובמבר צילום: אוראל כהן

חברת המדיה יונייטד תמשיך לפעול עד נובמבר

בדיון בבית הדין להגבלים עסקיים נקבע כי בעלי החברה הממוזגת, שלמור-אבנון-עמיחי וראובני-פרידן, יחליטו עד מועד זה על מכירת המניות לצד אחד

08.09.2008, 13:08 | מיטל זדה

חברת רכש המדיה יונייטד, בבעלות משרדי הפרסום שלמור-אבנון-עמיחי וראובני-פרידן, משכה הבוקר את בקשתה להמשיך את פעילותה הממוזגת. בדיון ביקשה יונייטד למשוך את בקשתה להמשך הפעילות ולאפשר לה להמשיך לפעול באותה מתכונת עד ה-1 בנובמבר

כפי שנחשף ב"כלכליסט", חברת יונייטד קיבלה הודעה מהרשות להגבלים עסקיים כי הפטור שקיבלה לפני שלוש שנים לא יחודש והוא יפוג ב-15.9. בעקבות כך הגישה יונייטד ערעור לבית הדין, שמטרתו להפוך את ההחלטה ולאפשר לה להמשיך ולפעול במתכונת המשותפת.

בעקבות הדיון היום, תמשיך החברה את פעילותה מתוך מטרה שעד מועד זה, יחליטו שני המשרדים, שהם בעלי המניות, על מכירת מניות מוסכמת לצד אחד.

עפ"י הערכות בענף הפרסום, שלמור-אבנון-עמיחי, הוא זה שירכוש את מניות ראובני פרידן בחברה, אך ראובני ימשיך את רכש המדיה באמצעות יונייטד, רק לא כבעל מניות בה.

רמי שלמור, בעלי שלמור-אבנון-עמיחי, אמר לכלכליסט: יונייטד תמשיך לתת שירות ללקוחותיה. ראובני פרידן ואנחנו נסיים את המו"מ ביננו להמשך תפעולה של יונייטד תוך המשך מתן שירות ללקוחותיה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות