אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אזור תעסוקה ולוגיסטיקה יוקם בשהם

אזור תעסוקה ולוגיסטיקה יוקם בשהם

אתמול הונחה אבן הפינה. יוקם בין כביש 6 לכביש 444 סמוך לכביש ירושלים-תל אביב. שיווק הפרויקט מוערך בכ-140 מיליון שקל. ראש המועצה: "מדובר ברגע היסטורי בתולדות שהם"

08.09.2008, 15:55 | אורי חודי

אבן הפינה לאזור התעסוקה והלוגיסטיקה של שהם, המכונה גם "הקריה הלוגיסטית שהם", הונחה אתמול (א'), במעמד שר הבינוי והשיכון, זאב בוים; ראש מועצת שהם, גיל ליבנה וסמנכ"ל מינהל מקרקעי ישראל, רונן כהן.

הטקס נערך לאחר שמינהל מקרקעי ישראל פרסם לפני כשבועיים מכרז לשיווק השלב הראשון במתחם המשתרע על פני 140 דונם. שיווק הפרויקט מוערך בכ-140 מיליון שקל. שטחה של הקריה הלוגיסטית שהם הוא כאלף דונם, מהם 520 דונם נטו לשיווק עם זכויות בנייה של 350 אלף מ"ר.

מהמועצה האזורית שהם נמסר, כי: "השטח מהווה את שלב ב' של איזור התעשייה מודיעין, לאחר שלפני מספר שנים הועבר השטח לתחום שיפוטה של המועצה המקומית שהם מתחום שיפוטה של המועצה האזורית חבל מודיעין, בעקבות החלטה של ועדת גבולות.

הקרייה הלוגיסטית בשוהם. תמונת הדמיה הקרייה הלוגיסטית בשוהם. תמונת הדמיה הקרייה הלוגיסטית בשוהם. תמונת הדמיה

אזור התעסוקה שוכן בין כביש 6 לכביש 444, סמוך לכביש ירושלים-תל אביב. עוד נמסר מהמועצה, כי עבודות הפיתוח בפארק ינוהלו על ידי החברה הכלכלית שהם בע"מ, ובהתאם למדיניות הסביבתית של המועצה המקומית שהם, הוא יהיה משובץ בשטחים ירוקים נרחבים, חניונים ציבוריים, מתחם ספורט ונופש, מרכז מסחרי ומבני ציבור.

סיום עבודות הפיתוח בשלב א' של המתחם צפוי בתוך 18 חודשים מתשלום האגרות וההיטלים על ידי הרוכש. במקום ניתן יהיה להקים מבנים של עד 3 קומות.

בטקס הפתיחה אמר זאב בוים, שר הבינוי והשיכון: "אזור התעשייה הזה הוא מקום ממנו ניתן יהיה להעניק יותר לתושבי שהם, הן מקומות תעסוקה לתושבי הישוב והן הכנסות שיוסיפו לחוסנה ויציבותה של המועצה המקומית שהם".

גיל ליבנה, ראש מועצת שהם סיפר, כי: "מדובר למעשה ברגע היסטורי בתולדות שהם, בהנחת אבן פינה, יסודות, לא רק לתשתית פיזית, אלא בעיקר לתשתית הכלכלית לעצמאותו של היישוב ולחוסנו הכלכלי בשנים הבאות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות