אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מערכת ההפעלה למק - עכשיו גם בעברית

מערכת ההפעלה למק - עכשיו גם בעברית

iDigital, יבואנית אפל בישראל, תשיק בשבוע הבא גרסה עברית של מערכתה ההפעלה OS X. הפעם האחרונה שבה גוירה לעברית מערכת הפעלה של אפל היתה ב-1999

10.09.2008, 14:43 | דורה קישינבסקי

חברת iDigital, יבואנית אפל בישראל, תשיק בשבוע הבא גרסה עברית של מערכת ההפעלה OS X למחשבי מקינטוש, בתקווה לעודד את הקהל הישראלי לשקול את מקינטוש כאלטרנטיבה למחשבי PC עם מערכת ההפעלה חלונות. מחשבי מקינטוש כבר תומכים בהקלדת טקסט עברי, אולם הפעם האחרונה שמערכת ההפעלה של אפל זכתה לממשק עברי מלא, כולל תפריטים וכפתורים, היתה ב-1999.

המערכת תהיה זמינה להורדה בחינם מאתר iDigital.

אפשר יהיה להוריד את המערכת באתר iDigital אפשר יהיה להוריד את המערכת באתר iDigital אפשר יהיה להוריד את המערכת באתר iDigital

 הגיור של מערכת ההפעלה מצטרף לצעדים אחרים שעושה iDigital כדי להרחיב את קהל משתמשי המק מעבר לקהילה מצומצמת של יודעי-דבר. חנות אפל הישראלית, שתיפתח ברמת אביב באוקטובר, תמכור מכשירי אייפוד לצד מחשבי מק וציוד אחר של אפל, ואחת ממטרותיה היא לנצל את הפופולריות של מותג האייפוד כדי לחזק את מכירות מוצרי החברה בכלל. טלפוני אייפון לא יימכרו בחנות בשלב זה.

חברת ידע, היבואנית של אפל עד 2007, ייצרה לפחות שתי גרסאות עבריות למערכות הפעלה של אפל בעשור הנוכחי, אולם גרסאות אלה נגנזו בפקודת אפל העולמית, כנראה בגלל באגים שהתגלו בגרסאות. גם האייפוד זכה לממשק עברי רק ב-2005, כשנה לאחר תחילת הפצתו בארץ, וזאת לאחר ששני משתמשים ישראליים תיכנתו ממשק כזה באופן עצמאי. חברת ידע קנתה מהם את הזכויות על התוכנה והפיצה אותה למשתמשי אייפוד הישראליים תמורת תשלום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות