אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיטי ישראל הוכרזה כבנק האינטרנט הטוב ביותר לעסקים בישראל על ידי המגזין Global Finance צילום: גלעד קוולרציק

סיטי ישראל הוכרזה כבנק האינטרנט הטוב ביותר לעסקים בישראל על ידי המגזין Global Finance

במסגרת התחרות השנתית של המגזין, זכתה קבוצת הפיננסים סיטי באותות דומים ב-68 מדינות ברחבי העולם, בהן צ'כיה, הונגריה ופולין

10.09.2008, 21:11 | רונית גודמן
סיטי ישראל הודיעה היום (ד') כי זכתה בתואר "הבנק האינטרנטי הטוב ביותר לעסקים", המוענק מידי שנה ע"י הירחון GLOBAL FINANCE. במסגרת התחרות השנתית של המגזין, זכתה קבוצת הפיננסים סיטי באותות דומים ב-68 מדינות ברחבי העולם, בהן צ'כיה, הונגריה, פולין ועוד.

איציק קוריאט, מנהל חטיבת המוצרים בסיטיבנק ישראל אמר כי "סיטי ישראל גאה על התואר לו זכינו מ-GLOBAL FINANCE המהווה הכרה בינלאומית ביכולות המתקדמות של פלטפורמת הבנקאות האלקטרונית שלנו. קבוצת סיטי, המהווה חלוצה ופורצת דרך בתחום הבנקאות האלקטרונית ופיתוח כלים לניהול תזרימים, מתמקדת במענה לצרכים המשתנים של לקוחותינו, הכוללים דרישה גוברת לאינטגרציה של מערכות ניהול הכספים עם מערכות הבנק לשם יצירת יעילות ושליטה בכל הרמות ובכל הגיאוגרפיות."

גלובל פייננס הינו מגזין פיננסי בינלאומי המופץ בלמעלה מ-158 מדינות. המגזין מכסה נושאי סיקור רבים כולל מימון עסקי, שוקי הון, מדיניות מוניטרית וניהול סיכונים. הזוכים בתחרות יקבלו את האותות בארוע חגיגי שייערך בניו יורק בנובמבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות