אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אודי פרידן: רמי שלמור ואורן יוניוב פעלו בחוסר תום לב וממניעים זרים צילום: אוראל כהן

אודי פרידן: רמי שלמור ואורן יוניוב פעלו בחוסר תום לב וממניעים זרים

סכסוך השותפים בחברת רכש המדיה יונייטד מסלים. במכתב ששלח פרידן נטען כי שלמור ויוניוב קשרו קשר לפרק את החברה המשותפת ולהקים על חורבותיה עסק חדש. שלמור בתגובה: "אין לי כוונה לענות לטענות ההזויות של פרידן, שאינו אלא מריונטה של אילן שילוח"

14.09.2008, 14:51 | מיטל זדה
הסכסוך בקרב השותפים בחברת רכש המדיה יונייטד מסלים. הבוקר שלח עורך הדין של משרד הפרסום ראובני-פרידן, רון ברקמן, מכתב תקיף בו הוא מאשים את רמי שלמור, מבעלי שלמור-אבנון-עמיחי ויו"ר יונייטד ואורן יוניוב, מנכ"ל יונייטד, בכך שקשרו קשר לפרק את החברה המשותפת ולהקים על חורבותיה עסק חדש.

"מאז נחתם ההסכם, פעלה מרשתנו (ראובני-פרידן, מ.ז), בתום לב, מתוך מחויבות לקיום כן ומלא של הוראות ההסכם ובהתאם לתכלית ההתקשרות בין הצדדים: שיתוף פעולה בתחום המדיה, באמצעות יונייטד. למרבה הצער, בדיעבד התברר למרשתנו, כי שלמור ואורן פעלו בחוסר תום לב וממניעים זרים, על מנת לקדם את האינטרסים הפרטיים שלהם על חשבון טובתן וזכויותיהן של יונייטד ושל מרשתנו, תוך הפרת הוראות ההסכם וסיכול תכליתו", נכתב במכתב ששלח ברקמן. 

עוד מאשימים בראובני-פרידן את שלמור ויוניוב כי השניים פעלו על מנת לסכל את קבלת הפטור הנדרש מהרשות להגבלים עיסקיים. "הפעולות שנעשו - נעשו במטרה לרוקן את יונייטד מפעילותה ונכסיה, להביא לסגירתה ולהקים על חורבותיה עסק חדש, שיעשה שימוש בנכסיה, בסודותיה המסחריים, בקשריה ובלקוחותיה, באמצעות המנכ"ל היוצא ובניגוד מוחלט להתחייבות לאי העסקתו, ואגב כך לנשל את מרשתנו מכל זכויותיה , תוך הפרת הוראות ההסכם".

על פי העולה מהמכתב, שתי הצעות לפתרון עלו באחרונה, האחת מכירת המניות ליוניוב, השניה, מכירת המניות לצד שלישי."לתדהמת מרשתנו, פחות מ- 24 שעות לאחר שניתנה החלטת בית הדין להגבלים עסקיים, הזדרזה שלמור והפכה עת עורה: היא חזרה בה לפתע מ"נכונותה" ומ"כוונתה" להיכנס למו"מ למכירת האחזקות ביונייטד ע"י אחד הצדדים למשנהו, והודיעה כי בכוונתה לפעול לפירוק החברה".

בסוף המכתב נדרש שלמור למסור תוך 48 שעות התחייבות לפיה יימנע מלהעסיק את יוניוב, מנכ"ל יונייטד, בכל חברת מדיה שתוקם על ידו במשך שנתיים.

בתגובה לדברים, אמר שלמור: "בעלי מניות שפויים יושבים סביב שולחן הדיונים ומנהלים מו"מ. לי אין כל כוונה לענות לטענות ההזויות של פרידן, שאינו אלא מריונטה של אילן שילוח".

אורן יוניוב מסר בתגובה: "לא התקבל כל מכתב או פנייה של אודי פרידן בנושא. אין לי כל כוונה להגיב על השמצותיו של פרידן, הזויות ככל שתהיינה. כל מעייני להמשיך ולפעול לטובת לקוחותי, עובדי ושותפי העסקיים".

פרידן בתגובה לדברי שלמור: "מי שמסרב לשבת למו"מ הוא רמי. אנחנו קוראים לו לחזור ולנהל מו"מ עם בוררים חיצוניים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות