אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החגים באים ואיתם גם "מלחמת העופות" מבית היוצר של רמי לוי צילום: אלכס קולומיוסקי

החגים באים ואיתם גם "מלחמת העופות" מבית היוצר של רמי לוי

רשת שיווק השקמה, בבעלותו של לוי, הורידה את מחירי העוף ל-3.59 שקל לק"ג. לדבריו, לקראת החגים, בגלל נושאים של היצע וביקוש, לא ניתן יהיה למכור בזול והוא ממליץ ללקוחות לקנות עכשיו. בשופרסל הורידו בינתיים את המחיר ל-3.90 שקל לק"ג. לוי: "אני מעביר כסף ללקוחות"

15.09.2008, 18:54 | גלי ברגר

מכירות החג עוד לא התחילו, אבל רמי לוי, מנכ"ל ומבעלי רמי לוי שיווק השקמה, משחזר את מלחמת העופות מתחילת השנה. לוי הוריד את מחיר העוף הטרי ל-3.59 שקל לקילוגרם, בתשעה מתוך אחד עשר סניפי הרשת. "יש אנשים ששמים מיליוני דולרים על פרסום בטלוויזיה לקראת החג. אני לא מבזבז כסף על פרסום אלא מעביר אותו ישר לצרכן", הסביר לוי. לטענתו, אין לו שום כוונה לצאת בקמפיין לקראת החג והוא יתמקד בהורדת מחירים על מוצרים שונים.

סניף של רשת שיווק השקמה. לקנות עוף כבר עכשיו, צילום: דן בלילטי סניף של רשת שיווק השקמה. לקנות עוף כבר עכשיו | צילום: דן בלילטי סניף של רשת שיווק השקמה. לקנות עוף כבר עכשיו, צילום: דן בלילטי

לשאלה מדוע להתחיל במבצע כבר עכשיו, כשהחג מתקיים בסוף החודש, הסביר לוי כי "שוק העופות הוא שוק של היצע וביקוש. לקראת החג המחירים יעלו עוד יותר ואי אפשר יהיה למכור עוף כל כך בזול, לכן מי שרוצה לקנות עופות בזול, כדאי שיעשה זאת עכשיו". לוי ציין עוד, כי הוא מאמין שבגלל ההאטה הכלכלית, יטיב החג עם רשתות הדיסקאונט והוא ביניהן.

בשופרסל, שם עוקבים אחרי מחירי המתחרים באופן יומיומי, מיהרו להגיב והורידו את המחיר בסניפי שופרסל דיל שבחיפה, ירושלים, מודיעין וזכרון ל-3.90 שקל לק"ג, במקום מחיר ממוצע של 13.90 שקל לק"ג. ההערכות בשוק הן, כי המבצע לא יימשך זמן רב וגם לוי עצמו לא מכחיש זאת. בשופרסל ככל הנראה, לא יעלו את המחיר לפני לוי, שכן שופרסל דיל מתחייבת להציע את הסל הזול ביותר באזור.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות