אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרביץ, אופיס דיפו וגרפיטי יספקו ציוד משרדי למשרדי הממשלה צילום: ערן לם

קרביץ, אופיס דיפו וגרפיטי יספקו ציוד משרדי למשרדי הממשלה

החברות זכו במכרז לשלוש השנים הקרובות הנאמד ב-200 מיליון שקל. המכרז, שנערך באמצעים ממוחשבים, בוצע בשיטת "מכרז מחיר שני", בו הזוכה מקבל את הצעת המחיר של מי שהגיע למקום השני

16.09.2008, 13:24 | אורנה יפת
החברות קרביץ, אופיס דיפו וגרפיטי זכו במכרז לאספקת ציוד משרדי לכל משרדי הממשלה במשך שלוש השנים הקרובות. ממשרד האוצר מסרו, כי היקף ההתקשרות הכולל עם החברות נאמד בלמעלה מ-200 מיליון שקל.

במכרז התמודדו שישה ספקים והוא נערך בשיטה חדשה של "מכרז מחיר שני", במסגרתה חולקו צרכי המשרד לשני סלים - ציוד משרדי וראשי דיו למדפסות. על פי שיטה זו, הספק שזכה במקום הראשון מקבל את הצעת המחיר של הספק שזכה במקום השני. שיטה זו, טוענים באוצר, מונעת מכרזי הפסד, שומרת על מחיר ריאלי של המוצרים ומשיגה הנחה משמעותית בשל היתרון לגודל של הלקוח.

בסל הציוד המשרדי זכו הספקים קרביץ וגרפיטי ובסל ראשי - דיו למדפסות - זכו החברות קרביץ ואופיס דיפו. להערכת כלכלני מינהל הרכש הממשלתי, אחוז ההנחה אשר הושג במכרז הדינאמי המקוון הסתכם בלמעלה מ-40%, מחיר שיחסוך למשרדי הממשלה עשרות מיליוני שקלים.

"עריכת מכרזים בצורה מקוונת תורמת ליעילות בתהליכי הרכש ומגבירה את השקיפות של ההליכים המכרזיים", אמר החשב הכללי במשרד האוצר, שוקי אורן. לדבריו, בשנים הקרובות, בכוונת החשב הכללי לבצע מעבר הדרגתי של רוב הליכי הרכש בממשלה לאמצעים ממוחשבים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות