אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי בורגראנץ': התחשבו בזכויותינו במסגרת המכרז צילום: טל כהן

עובדי בורגראנץ': התחשבו בזכויותינו במסגרת המכרז

הגישו הבוקר בקשה לביהמ"ש במסגרתה הם מבקשים לשמור על האינטרסים שלהם, הכוללים את שמירת פעילות החברה כ"עסק חי" והעברת מכתבי פיטורין למי מהם שירצה בכך - לאחר מכירת הרשת. היום אמור להסתיים שלב הגשת ההצעות במכרז למכירת הרשת

17.09.2008, 13:11 | מארק שון

170 עובדי בורגראנץ', המיוצגים על ידי עו"ד אופיר רונן, פנו היום (ד') לביהמ"ש המחוזי בת"א בבקשה שביהמ"ש ייקח בחשבון את האינטרסים הקשורים בהם במסגרת ההחלטה על הזוכה במכרז. לאחר מספר דחיות במכרז לרכישת בורגראנץ', היום אמור הליך הגשת ההצעות להסתיים והעובדים מקפידים להזכיר  את האינטרסים שלהם.

מהבקשה עולה, כי העובדים מבקשים לקחת בחשבון, בנוסף לתמורה, גם את הבטחת שמירת פעילות החברה כעסק חי ולא כמותג בלבד, המשך העסקת רוב העובדים שירצו בכך לתקופה ממושכת ושמירה על תנאי עבודתם. עו"ד רונן מדגיש בבקשה, כי הוא דורש לקבוע שמיד לאחר אישור המכירה, עובדים שיחפצו בכך יהיו זכאים לקבל מכתב פיטורין וכל מסמך הדרוש לשחרור חסכונותיהם.

עוד עולה מהבקשה, כי לעובדים אשר עבדו יותר משנה בחברה, ידוע כי הכספים הנמצאים בקופות הגמל, ביטוחי המנהלים וקרן הפיצויים המרכזית, לא מספיקים לתשלום מלוא הפיצויים המגיעים להם ויש פער משמעותי ביותר בין הכספים המגיעים להם ובין הכספים שהופקדו עבורם בפועל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות