אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חשד: מנהלת סניף בבנק מזרחי טפחות גנבה 3 מיליון שקל צילום: עמית שעל

חשד: מנהלת סניף בבנק מזרחי טפחות גנבה 3 מיליון שקל

רונית זיגלווקס מזור, מנהל הסניף בהרצליה פיתוח, חשודה שביצעה את הגניבה במשך 8 שנים והעבירה את הכסף לחשבונות שפתחה

17.09.2008, 20:14 | איתי הר אור

מפלג הונאה במשטרת מחוז ת"א מנהל בימים אלה חקירה כנגד רונית זיגלווקס מזור, שעבדה כמנהלת בנק מזרחי טפחות בסניף הרצליה פיתוח. על פי החשד, גנבה המנהלת באופן שיטתי את כספי לקוחות הסניף, תוך ביצוע עבירות ורישום כוזב במסמכי הבנק, וזאת במשך כ-8 שנים. על פי החשד, המנהלת, בת ה- 40, העבירה את הכסף לחשבונות שפתחה.

על-פי החשד, הגניבה בוצעה בעיקר משלושה חשבונות עיקריים, שעם בעליהם היתה זגילווקס מזור בהיכרות אישית. בין בעלי החשבונות, נמצאת מירי בן הרוש, סמנכ"לית רשות שדות התעופה, שאותה הכירה זיגלווקס מזה שנים רבות טרם תחילת עבודתה של החשודה בבנק.

גורמים המקורבים לחקירה מסרו לכלכליסט כי מדובר במקרה חריג, שכן לא ברור כיצד, ובמשך שמונה שנים, כאשר מאות אלפי שקלים נעלמים מהחשבון, אין חושדת חברתה של המנהלת בדבר.

המשטרה מעריכה את סכום הגניבה בכ-3 מליון ש"ח. בפעילות של חוקרי מפלג ההונאה עוכבה הבוקר בטבריה זיגלווקס מזור לצורך חקירה, לאחר שזו העתיקה את מקום מגוריה לעיר, ובסיום חקירתה בתחנת משטרת טבריה, הובאה בפני ביהמ"ש השלום בעיר ושוחררה בערבויות ובתנאים מגבילים.

מבנק מזרחי טפחות נמסר כי "ברגע שנודע לנו על העניין פתחנו בחקירה, דיווחנו לבנק ישראל והגשנו תלונה במשטרה. עבודתה של הגברת זיגלווקס בבנק הופסקה, ואנחנו פועלים מול הלקוחות כדי לפצותם", והוסיפו כי "נגד זיגלווקס הוגשה תביעה אזרחית בסך 3 מיליון שקל".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
ל-9, חבל שאתה כותב על דברים שאתה לא יודע
בנוסף לשימוש בכרטיסי האשראי בחנויות, שולמו חשבונות ארנונה, חשמל וגני ילדים גם בהוראות קבע. בוצעה העברה חודשית לחשבון חיצוני (לחשבון של אחותה בטבריה) ריהוט מלא לדירתה החדשה באמצעות העברות בנקאיות (כולל ג'קוזי לשבעה אנשים) ועוד ועוד... כמה עשרות אלפי שקלים?? נסה כמה מליוני שקלים.
משען , תל אביב  |  20.09.08
9.
להלן הסיפור כולו - הסיפור הזה כבר בין 4 חודשים, למה נזכרתם עכשיו????
היא כבר מאז ניסתה להתאבד, שוחררה בערבות ויושבת בביתה. היא לא גנבה מיליונים כי אם קיבלה כרטיס אשראי כפול של חברתה וגיהצה בחנויות שחברתה קנתה. סך הגניבה כמו שהבנתי כמה עשרות אלפי שקלים ולא מהבנק כי אם מחברת כרטיסי האשראי. היא לא העבירה שום כסף בתוך החשבונות. החברה גילתה לאחר שביטלה עסקה בZARA ומשומה ראתה עסקה נוספת. היא זיהתה את חברתה מנהלת הבנק במצלמות החנות.
יודע דבר  |  20.09.08
לכל התגובות