אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
yellow השתתפה במכרז עגלות הקפה של רכבת ישראל - והפסידה

yellow השתתפה במכרז עגלות הקפה של רכבת ישראל - והפסידה

ל"כלכליסט" נודע כי בעבר הכריזה yellow שלא תשתתף במכרזים כיוון שהם אינם מתאימים לחברה. נטו זכתה במכרז בקריית מוצקין, ד"ר לק בבנימינה

21.09.2008, 08:30 | גלי ברגר

yellow, רשת חנויות הנוחות של חברת פז, השתתפה לראשונה במכרז רכבת ישראל להפעלת עגלות קפה בתחנות והפסידה - כך נודע ל"כלכליסט". בעבר הכריזה yellow שלא תשתתף במכרזים כיוון שהם אינם מתאימים לחברה.

לפני כחודש פרסמה רכבת ישראל שני מכרזים נוספים להפעלת עגלות קפה - בקריית מוצקין ובבנימינה וקיסריה, שנחשב למכרז אחד. ל"כלכליסט" נודע כי בקריית מוצקין זכה מפעיל פרטי בשם נטו ובבנימינה וקיסריה זכתה רשת ד"ר לק.

גם חברת דלק, המפעילה את רשת מנטה, השתתפה במכרזים. בעבר ביטל בית המשפט את זכייתה בארבעה משמונה מכרזים קודמים, בעקבות עתירה של elite coffee ונטו אינווסטמנט, שטענו כי דלק אינה עומדת בתנאי הסף של המכרז, כיוון שהיא ניגשה למכרז ולא מנטה, חברה בבעלות מלאה שלה. ברכבת ישראל הסיקו מסקנות: "ניתן לייחס עמידה בתנאים מקדמיים לחברה־בת של המציע במכרז אם היא חברה בבעלות מלאה של המציע".

בימים אלה מתרחבת yellow אל מחוץ לתחנות הדלק והיא מפעילה שלושה סניפים מחוץ לתחנות. גם מנטה עתידה לפתוח בקרוב סניף ברחוב החשמונאים בתל אביב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות