אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מהנעשה באינטרנט: אשה מכה צילום: איי אף פי

מהנעשה באינטרנט: אשה מכה

אשה (Esha) מנחה שעשועון הודי שמעליב את מתמודדיו. מתמודד שניסה להחזיר לה חטף מכות מצוות התוכנית והפך לאדם המושפל ביותר ברשת

21.09.2008, 17:25 | אבי לבקוביץ

מה קורה כששעשועון מאבד שליטה, וליתר דיוק, כשמנחת השעשועון מכה מתמודד, שמאבד שליטה ומחזיר לה, מה שגורם לצוות לאבד שליטה ולהתנפל במכות על המתמודד, שמתחיל לבכות וזועק: "למה לה כן מותר להרביץ?". מה שקורה זה שהכל דולף ליוטיוב, וזעקת המתמודד המוכה - "How Can She Slap?" - הופכת לסיסמה ויראלית, ולמועמדת הרצינית ביותר להחליף את "Don't Tase Me Bro" מהשנה שעברה.

אשה. "למה לה מותר להרביץ?", צילום: איי אף פי אשה. "למה לה מותר להרביץ?" | צילום: איי אף פי אשה. "למה לה מותר להרביץ?", צילום: איי אף פי

התוכנית ההודית "Dadagiri" מגדירה את עצמה כמרושעת ביותר בטלוויזיה. המשתתפים מגיעים אליה בידיעה שיושפלו, יספגו קללות ויאולצו לטבול את ראשם בסירים מצחינים, לרקוד כמו אידיוטים ולאחוז בידם חרקים מגעילים. מי שמחזיק מעמד עד הסוף זוכה בסכום האגדי של חצי מיליון רופי (53 דולר). למנחים מותר גם לסטור למתמודדים פה ושם, וטעותו הגדולה של המתמודד היתה שהוא נתן סטירה בחזרה - ועוד לאשה (Esha), מלכת הסאדו־מאזו המצויידת בשוט, שהיא היא סמל התכנית.

משוגעים, ההודים האלה? אולי, אם מתעלמים מחנונים ישראלים שמתוודים בפריים טיים שהם בתולים, מתוכניות בברזיל ובאוקראינה שבהן מתחן אמור להרגיז אנשים עד שהם מכים אותו, מיפנים שמבהילים אנשים באמצע הרחוב למטרות בידור טהור, מאמריקאים שעושים "מבחני אומץ" לאנשים עם פוביות שונות ומשונות ומהולנדים מוכרים כליות בשידור חי. טלוויזיה קוראים לזה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות