אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אי.סי.איי תפרוס פלטפורמת אתרנט לאלרו מדנמרק

אי.סי.איי תפרוס פלטפורמת אתרנט לאלרו מדנמרק

לאחר שנבחרה להקים את רשת ה-WiMax הארצית הראשונה בדנמרק, תפרוס אי.סי.איי גם את פלטפורמת האתרנט למפעילי התקשורת של אלרו

22.09.2008, 16:09 | כתב "כלכליסט"

אי.סי.איי טלקום (ECI Telecom), ספקית פתרונות לתשתיות רשת, הודיעה היום (ב') כי חברת אלרו אמבה (ELRO Amba) מדנמרק בחרה בנתבי מיתוג אתרנט למפעילי תקשורת מסדרת 9700, לפריסה כחלק מרשת ה-WiMAX הארצית שלה.

סדרת הנתבים מאפשרת למפעילים להמיר את התשתית העירונית שלהם, כך שתתמוך ביעילות בשירותי האתרנט וה-IP החדישים ביותר. 

"פלטפורמת ה-CESR של אי.סי.איי תאפשר לנו להקים רשת שתאפשר ניצול גמיש של הפס הרחב, שירותים מותאמים, קישוריות מרובה ורמות גבוהות של איכות שירות וזמינות - גורמים קריטיים בשוק של היום", אמר זורן מולר (Søren Møller), מנהל ראשי לטכנולוגיות בפס רחב של אלרו.

רפי מאור, נשיא ומנכ"ל אי.סי.איי: "זכייה זו מחזקת את החלטתנו לספק לשוק את קו המוצרים הראשון של אתרנט למפעילי תקשורת, שתוכנן בגישה של רשתות תמסורת".

אתרנט

אתרנט (Ethernet) היא טכנולוגיה לקישור בין מחשבים סמוכים (רשת תקשורת מקומית), שפותחה בין 1972 ל-1976 במעבדות פאלו אלטו של זירוקס. הטכנולוגיה המקורית תמכה בהעברת מידע בקצב של עד 10 מגה-סיביות בשנייה (Mbps).

במרוצת השנים נמשך פיתוחה, בעיקר בחברות זירוקס, דיגיטל ואינטל, ותקנים מתקדמים יותר שלה תומכים בקצבים של 100, 1,000 ואף 10,000 Mbps. אתרנט מבוסס על תקן 802.3 של מכון IEEE. תקן זה פותח על בסיס פרוקוטול האתרנט המקורי, אשר נהגה על ידי זירוקס ושוכלל על ידי זירוקס, DEC ואינטל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות